Příspěvky uživatele - 41.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružiník - řez, 20.8.2019
A jak máte ty šlahouny dlouhé? Ty moje se už roztáhly přes celou délku zleva doprava, což jsou tak 2m (viz původní foto) a začala jsem je vracet zpět. Takže už mají tak 5m (od země nahoru, pak se táhnou na druhou stranu a pak jsem je táhla dolů a... celý příspěvek >
Ostružiník - řez, 20.8.2019 Obsahuje fotku
Děkuji za odpověď. Zatím to nechávám. Přikládám ještě jednu fotku, těch nových výhonů je hodně a každých pár dní to namotám na drát. Bojím se ale, že to budu mít moc husté. Před 2 měsíci nebylo na těch drátech nic. Také mám Thornfree.
Ostružiník - řez, 19.8.2019
Děkuji za odpověď. Takže ty tenké postranní, co raší teď a hrozně to zahušťují, můžu teď odstříhnout? Chápu to správně, že na jaře budou teprve rašit ty výhony, které budou plodit? Díky
Ostružiník - řez, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na řez ostružiníku. Loni na podzim jsme si nechali zasadit 2 ostružiníky + ostružino-malinu. Letos se dost rozrůstají. Zatím dělám to, že všechny výhony (silné i slabé postranní) navazuji na treláž. (viz... celý příspěvek >
Stromky - jak daleko od sebe, 6.8.2019
Děkuji za odpověď. Použité podnože nevím, poloha je ve středních Čechách, orientace východ-jih, půdu nevím. Zákrsky soudím podle toho, že na jmenovce byla zkratka ZK. Vypadá to tedy, že je budeme muset přesadit...
Stromky - jak daleko od sebe, 6.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni na podzim jsme si nechali na zahradě zasadit ovocné stromky. Viz foto - zleva švestka domácí, jabloň Idared, meruňka Prunus armeniaca Leala a pološvestku Prunus domestica Katinka. Všechno jsou to zákrsky. Zadní řada stromů je od zdi... celý příspěvek >
Hortenzie velkolistá - polehává, 6.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni na podzim jsme si nechali nasázet rostliny na zahradu, mj. i hortenzii Hydrangea macrophylla All summer beauty. Všechny hortenzie máme pěkně vzrostlé a vzpřímené, kromě jedné, jejíž stonky leží na zemi (a s nimi i květy) - viz foto.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika