Příspěvky uživatele - 32.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Srpnové, 5.8.2019
Rodičovské odrůdy se mi dohledat nepodařilo. Některé letní odrůdy, včetně Srpnového, letos překvapují brzkou dobou dozrávání.
Chybějící pupeny, 24.3.2015
pokud je větevka bez pupenů zcela jistě jsou dva pupeny u báze větévky. Z těch vyraší. Je však třeba po vyrašení jeden prýt vylomit za zelena. Dva je moc.
Špatné Ph pro hrušku?, 24.3.2015
hrušně na kdouloni mohou babčit, je třeba je nenechat kvést.  Kdouloňová podnož je také citlivá k mrazu. Může být už ze školky namrzlá. Jinak se stromky na ní ujímají lépe než na semenáči protože má dostatek jemných kořenů. Ovšem další růst je... celý příspěvek >
Rané odrůdy hrušní, 24.3.2015
Radana je líbivá. Mám doma mladý stromek Červencové. Ze starých stromů mám Clappovu obyč i červenou mutaci (nádherná), O něco později padá a hniličí sršány oblíbená Špinka, je to taková raně podzimní rychlá hruška, ale vynikající na pálení a na... celý příspěvek >
Kdy roubovat hrušku na hloh?, 24.3.2015
hloh má také výhodu néže pozdě raší, ale že má poměrně brzy mízu a dlouho ji drží. Jinak hloh podléhá karanténě, z důvodu Ervinia amylovora. Takže to bude asi ten důvod, proč se nepoužívá v ovocnářství. Mišpule je malvice, nemá jedno velké... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika