Příspěvky uživatele - 254.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Katinka, 14.9.2019
katinku poslali z e-schopu " školka Strážnice" řádně označenou. Tak nevím komu věřit, stojím před problémemem: chci si pořídit ještě jeden strom, ale opravdu rannou švestku. Že bych znovu koupila Katinku?
Odrůda Katinka, 12.9.2019
Dobrý den, v Havl.Brodě 450m.n.m. nemám Katinku nyní v září ještě dostatečně zralou!!! 
Ocún, 12.9.2019
Dobrý den, prosím o radu jetli mohu dát ocúny na slunné místo v záhonu. Všude je uvedeno že chtějí polostín ale já mám místo jen na slunci. Nemáte někdo s tím zkušenost?
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 5.8.2019
může mi někdo poradit, mám na zahrádce místo jen na jeden větší strom a chci pěknou korunu(ta Hanita zde na fotkách není vůbec pěkný strom), sladší plody od pecky, zralost srpen-září, odolnou chorobám do 450 m.n.m. Tak jakou podnož a odrůdu.Asi chci... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika