Příspěvky uživatele - 48.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 3.2.2020
dobrý den. to snad ani není možné, jak vám to v tom nevytápěném skleníku za měsíc vyrostlo... letos se na to také chystam.. Zatím mam male semenáčky kapusty, kedluben a kvetáku.. kveták bora, kapusta Entira, kedluben Korist, mam i... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 4.8.2019
Dobrý den, Vašku. Četla jsem váš příspěvek, jak připravujete pudu na jaře a chci se zeptat, kolik toho hnojiva (ten váš mix) dát, abych to nepřehnojila..třeba na 1m2. A dá se touto směsí hnojit i pudu ve skleníku? pestuji tam převážně papriky... celý příspěvek >
Jaky pluh za Zetor 25, 25.11.2015
Co se týče pluhu, jsou tyto možnosti:  opotřebený- 2x25 roudnický nebo dovoz z Německa, nový - polská provenience
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 14.4.2015
máte pravdu, borůvkám se daří, každý rok jsou obalené, ale všechny nedozrají kvůli stínu koruny, mám je na východ..Hnojím, doplnuji rašelinu, občas hrabanku jednou za sezonu..
Solární systém k bazénu Avenberg SE100, 29.5.2012
Dobrý den, uvedený ohřev jsem dnes připojil k bazénu a zatím spokojenost.Podmínkou funkce je to, že nádrž je výše než hladina bazénu.Připojení je dle návodu +kulový ventil na vstupu, druhý na výstupu nádrže.Funkce je beztlaková.Dostatečný výkon... celý příspěvek >
Čištění bazénu, 20.3.2012
Máte někdo zkušenosti s úklidovou firmou na čištění bazénu? Jelikož nám brzy začně sezona, ráda bych udělala generální úklid bazénu, případně si jejich služby v létě zopakuju. Dostala jsem tip na firmu, kde známí mívají objednané řemeslníky i paní na... celý příspěvek >
Červenohnědé fleky na plodech, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Díky za rady, připojuji k mému dotazu fotky. Podle toho, co tady čtu to bude strupovitost a na postřik už je asi pozdě. Mám to ještě zkusit?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika