Příspěvky uživatele - 247.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uvadá sekvoj, 30.8.2023
Pro lepší propustnost půdy, když je potřeba,  použijte raději hrubý písek "potěrák", ten má hrany obrousené. 
Uvadá sekvoj, 30.8.2023
Jo, pozor na časté přesazování. Některé rostliny po dvojím přesazení třeba v průběhu několika dnů, uhynou.
Uvadá sekvoj, 30.8.2023
Ta zemina mi připadá skvělá na kaktusy. Mám vyzkoušené, že třeba perlit některým rostlinám nesvědčí. Zřejmě při růstu kořenů se zemina nějak jemně pohybuje a ostré hrany perlitu jemné kořínky poškozují. Jestli to množství štěrku není to samé jako... celý příspěvek >
Nemoc sloupovité jabloně - zčernalá špička, na řezu uprostřed hnědé dřevo, 2.4.2021
I když má špičku mrtvou, naroste z něj stejně krásný stromek. Stačí jeden boční pupen zvolit jako budoucí terminál, ostatní vylomit, anebo omezit v růstu. Kolínko, které tím vznikne se bez problémů srovná. Další rok budete hledat, kdeže to kolínko... celý příspěvek >
Garold, 4.8.2019
Poloha Hlučínsko, asi 220-230 mnm.Letos teplo a teplo.Kosi začínají chodit na Ezster a Elegant, zítra tam dám síť a do týdne zasíťuji celou viničku.Letos jsem dělal jeden postřik Cabrio Top a předevčírem ještě preventivně na padlí.Vosy prozatím na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika