Příspěvky uživatele - 32.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
El. centrála HECHT GG2500, 3.8.2019
Dosti nepovedený stroj. Aby to šlo vůbec nastartovat potřebuje to v nádrži min. 4L benzinu a na dolévání oleje do motoru to potřebuje speciální nálevku. Na zimu nelze benzin z nádrže všechen vyjet, protože když je v nádrži málo benzinu tak to... celý příspěvek >
Co jsem zničil plísní, 3.8.2019
Tak pak nevím jak k takovému napadení rajčat a brosve došlo. Že by deštivé a vlhké počasí, ale na rostliny neprčelo, byly pod převisem střechy. málokdy jsem se s tak masivním napadením plísní rajčat nesetkal a u broksve vůbec nikdy.
Co jsem zničil plísní, 3.8.2019
K rajčatům a pod broskev jsem dal mulč. Byla to posečená už hnědá tráva která ležela delší dobu na hromadě.Dal jsem to pod rajčata a broskev, jenže tento mulč byl plesnivý a plíseň mně zničila skoro totálně všechna rajčata i broskve. Vždy jsem dřív... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika