Příspěvky uživatele - 198.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šípky z růže svraskalé - konzumace, 17.10.2014
Mohou se zpracovat a konzumovat šípky z růže svraskalé stejně jako šípky z růže šípkové? Děkuji. Marie
Vápno hašené, 15.10.2014
Máme doma staré hašené vápno. Může se použít rozředěné ve vodě na vápnění půdy? Marie
Jahody - hodně listů, málo plodů, 4.9.2014
Nehnojím vůbec, odrůdu neznám, po 3 letech obnovuji porost, ale ze stále stejných rostlin, nové nenakupuji. Musím se polepšit. Děkuji. Marie S
Jahody - hodně listů, málo plodů, 3.9.2014
Dobrý den, prosím, poraďte, co dělám špatně. Jahodníky jsou plné listů, téměř půl metru vysokých, ale plodů je málo. Děkuji. Marie S
Kam zasadit břečťan, 9.11.2012
Dobrý den, chtěla bych osázet severní svah břečťanem. Nevím, zda zasadit ve spodní části svahu a břečťan se pne nahoru nebo zasadit v horní části a bude se plazit dolů nebo jde na nějakou světovou stranu nebo se rozpíná na všechny strany. Máte... celý příspěvek >
Priprava riadku na sadenie uhoriek, 27.2.2012
rozhodně musíte použít jiný řádek, vybrat si jiné místo na zahradě a tam znovu zase dát hnůj. Já hnůj nemám a okurky taky narostou, ale půdu je třeba střídat, takže ne na jedno místo.
Zahradní robot - receptář, 17.3.2010
Robot Mantis jsem si osobně vyzkoušela na předváděcí akci v Olomouci, a protože jsem "jenom ženská" - tak mě dostal. Pravda ta cena byla šílená a pořád je, výrobce neznámý, takže jsem váhala. Pak se mi podařila úplně náhodně koupit ještě v... celý příspěvek >
Jak namnožit chmel?, 26.8.2009
Jak se množí chmel? Na jaře vyraší přímo ze země nové výhony, na podzim všechny uschnou. Ráda bych si chmel namnožila, ale jak? Marie
Vlnatka krvavá, 29.6.2009
Mám na dovu jabloních vlnatku krvavou. Stříkala jsem Mospilanem, ale bezúspěšně. V sobotu jsem prostříhala strom, protože se mě zdá dost hustý a taky jsem se snažila vybírat větvičky s vlnatkou. Nevím jak se vlnatky zbavit, navíc jsem se dočetla, že... celý příspěvek >
Kapradiny pod borovicí, 16.6.2009
Porostou kapradiny pod vysokou, rozložitou, starou borovicí? Vím, že stín mají rády, ale co sucho? Máte zkušenosti? Děkuji. Marie
Usychání konečků trávy, 10.6.2009
Tak pokud idpověď patřilé mé fotce, tak bych souhlasila s tím že je to nějaká plíseň. Ale!!! Trávní nezalévám!!! Je ve stínu a zatím jsem ho letos nezalévala i když bylo enormní sucho. Musí si žít tak nějak sám, zalévám jen v létě, když je opravdu... celý příspěvek >
Hortenzie, 5.6.2009
Mám hortenzie latnaté dvě. Jedna na severovýchodní straně, slunce jen zrána. Třetím rokem přežila zimu bez problému, nechávám ji přes zimu tak jak je a na jaře zastřihnu na cca na 3 pupeny. Opět vyraší a udělá kompaktní keřík. Druhou jsem měla na... celý příspěvek >
Popínavka do stínu, 5.6.2009
Doporučila bych podražec velkolistý (Aristolochia macrophylla). Má pěkné velké listy, roste docela rychle - prohledejte na netu obrázky, třeba se Vám zalíbí.
Usychání konečků trávy, 4.6.2009 Obsahuje fotku
Zkusím vložit fotku trávníku.
Usychání konečků trávy, 4.6.2009
Mám možná ten stejný problém. Ale! Sekám trávník na více místech a na jednom, který je na východní straně, se mě najednou začal trávník nelíbit. Vypadalo to, jako by v místech kde je nejvíc zastíněný chytl nějakou plíseň. Tráva měla šedý nádech...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika