Příspěvky uživatele - 165.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte. Hecht-945 nebo Oleo-Mac-947?, 11.10.2019
Mountfield = největší šmejdi a zloději na trhu se zahradní technikou!!  Nic od nich nekupovat, pouze ohlupují zákazníky!!
Nektarinka Harko, 2.8.2019 Obsahuje fotku
Koukám že jde vložit jen jedna fotka...
Nektarinka Harko, 2.8.2019 Obsahuje fotku
Jen bych přidal letošní zkušenosti - plodů přehršel, začínají dozrávat od včera, respektive začaly to žrát vosy, sršni a mravenci ve velkém. Budu to muset zítra vše otrhat... již jsou sladké, chutné, ještě trochu kyselé a nazelenalé... potřebují pár... celý příspěvek >
Nektarinka Harko, 9.7.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, já si zatím na Harko stěžovat nemohu, jsem z táborska, 550mnm, ne kopci kolem holina, tedy vítr. Loni měla za sebou druhou zimu a od 17.7. jsem konzumoval chuťově výborné plody(58ks), nevážil jsem, velikost pro mě dostačující, dužina... celý příspěvek >
Určení ryngle, 28.3.2019
Děkuji, to by mohlo být, mám jeden špičák althamovy sazený před rokem, tak během let zkontroluji, jestli jsou stejné...
Určení ryngle, 26.3.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, táta před asi 15 lety moc chtěl dobrou zelenou ryngli, koupil v zahradnictvích postupně cca15 stromků a jak jinak, vyrostlo všechno možné od švestky po špendlík s 10mm plody, nic z toho není zelené. Jediné co se povedlo a je to celkově... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika