Příspěvky uživatele - 63.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva 2019?, 7.8.2019
Rozumím, takže je to tak jak jsem psal. \"Ztratím\" rok, ale o to silnější sazenice bude ve třetím roce a o to bude asi odolnější i proti mrazům. Květy v 2. roce odstraňovat, to je jasné. Děkuju za odpověď. Jinak včera jsem byl kontrolovat... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 7.8.2019
Takže pokud to chápu správně, doporučujete na jaro 2. roku nezačít už rovnou řezat a ohýbat tažeň a na něm pěstovat letorosty, ale velké většiny prutu se zbavit a nechat z koncových oček narůst znovu letorost/y. Předpokládám, že to říkáte proto,... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 7.8.2019
Mám přesně stejný problém, to červenání se domnívám, že je nedostatek hořčíku u modré odrůdy. Co jsou ale ty tmavé šedohnědé skvrny nevím.
Co vaše réva 2019?, 7.8.2019
A pokud by dobře vyzrálo dejme tomu v délce 2m, tak už rovnou střihnout kmínek i s tažněm, ohnout a pěstovat letorosty z něj rostoucí, nebo i tak střihnout nad drátem?
Ide to aj (ne)chemicky, 4.8.2019
Vypadá pěkně. Taky bych zakousl :-)
Garold, 4.8.2019
Moc pěkné. V jaké poloze?  Jak letos s chorobami? Jak na to jdou vosy a ptáci? U mě stihli včera sklidit půlku hrozu panenské úrody Nera, nasraný jsem byl jak pes. Den předtím jsem si říkal že bych mohl už natáhnout pytlíky.. Nestihl jsem to.... celý příspěvek >
Super skorè odrody - Tajná Monacha, Chrust, 2.8.2019
Děkujua můžu se zeptat kde av jakých podmínkách je pěstuješ? Výška, svah, půda a na jakém vedení?
Moon Drops, 1.8.2019
Ať už to podvrh je nebo není, tohle by někoho lákalo pěstovat? Proč proboha? Hrozny mají vypadat jako hrozny a bobule jako bobule a ne jako zmutované borůvky. Já osobně vůbec nejsem příznivcem tohoto směru šlechtění.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 1.8.2019
Mě takto letos dala kožu sazenice Monarchu. Nejdřív začala vadnout, pak shodila listy a nakonec zbyl jenom uvnitř zelený stonek. Nehcávám ho na pokoji a tak nějak doufám že se stane zázrak. Před zasazením do země byla sazenice OK. Uvidíme řekl... celý příspěvek >
Super skorè odrody - Tajná Monacha, Chrust, 1.8.2019
Ahoj, dokážeš porovnat jak si obě odrůdy vedly v odolnosti proti plísním a padlí v letošním roce, pokud je máš na stejném stanovišti a při jakých a jak častých postřicích? Děkuju.
O jakou nemoc jde? Doplnění, 30.6.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, dneska jsem byl u otce mu udělat zelené práce (po týdnu co odjel na dovolenou a keře byly ok) a zjistil jsem že polovina keřů má listy napadené nějakou chorobou. Ze zspodní strany vypadají lsity stejně jako z horní. Listy jsou tím... celý příspěvek >
Broskev žloutne, 29.6.2019
Poradí prosím někdo? Žlutých listů přibývá, ale vždycky jsou to ty, které jsou na větvi postavené nejníže, tj. ty nejstarší. Nikdy se takový lsit neobjeví na konci mladého výhonu. Pohnojit cereritem nebo aplikovat něco jiného? není to tak, že by... celý příspěvek >
Co vylámat nebo střihnout, 24.6.2019
Takže s vyjímkou letorostu, který chci na př. rok jako tažeň zálistky vylámat jenom v zóně hroznů a jinak je nechat a zaštípnout dejme tomu za 2. listem? Dás se to takto říct? Pokud by to bylo moc husté samozřejmě zálistky dát pryč celé?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika