Příspěvky uživatele - 115.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní červené jablko - Astrachán červený?, 30.7.2019 Obsahuje fotku
...právě dozrálo, malé zploštělé plody dosti padají, jemně hezky voní, některé plody mají velmi lehce narůžovělou dužinu, stopečná jamka jemně rzivá, na slupce řekněme bílo-žluto-zelené tečky, ušty velké nazelenalé, osluněné plody pěkně červené, ty... celý příspěvek >
Určení odrůdy ze starého sadu v Č.Středohoří, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Děkuji Všem zůčastněným za odpovědi. Nejdříve omluva za špatný popis... ano došlo k záměně kališní a stopečné jamky. Jamka nahnilá rozhodně není, jedná se o rzivost, která přechází z hnědé paprsčitě do červené barvy.K určení a tipům dodám toto:... celý příspěvek >
Určení odrůdy ze starého sadu v Č.Středohoří, 6.10.2018 Obsahuje fotku
...pozná někdo ze zkušených pomologů? Jablko je kyselejší, upoutá zejména zajímavé vybarvení okolo kalichu.
Mimořádně tuhé, zelené jablko s výrazným švem na jedné straně, 27.8.2018
Antonovka těžká zvaná též Antonovka 600 gramová
Určení ordůdy pozdně letní jabloně, 27.8.2018 Obsahuje fotku
...děkuji za odpověď. Shodou okolností už jsem se na Vaše stránky díval. S těmi Vánoci jsem to asi trochu přehnal, ta jablka už lákavě nevypadají. Nicméně skladovatelnost u této odrůdy je, konec října určitě. Ano letos dozrávají už od druhého... celý příspěvek >
Určení ordůdy pozdně letní jabloně, 27.8.2018
...Karmen to nejspíš nebude. Strom je opravdu prokazatelně starší než 50 let a ještě bych mu klidně 20 let mohl přidat (sázel ho můj dědeček a ten zemřel v roce 1976 a strom už byl odrostlý). Otázka zralosti nesouvisí s letošním průběhem počasí,... celý příspěvek >
Určení ordůdy pozdně letní jabloně, 27.8.2018 Obsahuje fotku
Zdravím Všechny a prosím zkušené a znalé o případné určení odrůdy jabloně. Strom je určitě starší 50ti let, kvete růžovým květem, sklízí se průběžně od poloviny srpna do poloviny září, ovoce hodně padá(2/3 plodů spadnou před očesáním), velikostně je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika