Příspěvky uživatele - 63.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ide to aj (ne)chemicky, 9.11.2019
To je to B v honbě za pozdními odrůdami. Nikdo vám nezaručí, že to vůbec dozraje a i když to dozraje, jestli a jak dlouho to půjde skladovat.
Choroba bobul, odroda Aladdin, 27.7.2019
Mohl bys poslat větší detail bobulí? Tohle mi z dálky připadá spíš jako peronospora než černá hniloba.
Co vaše réva 2019?, 27.7.2019
Tak jsem hledal a bádal až jsem narazil na to že takto se projevuje u modrých odrůd révy nedostatek hořčíku. Doporučuje se jej doplnit letos na list a v příštím roce do půdy.
Co vaše réva 2019?, 27.7.2019 Obsahuje fotku
Takto dopadla hlava Nera u otce na zahradě. V minulých letech to pěstoval málem jako stromek, tak jsem to na jaře ostříhal jak jsem si troufl a snažím se z toho zapěstovat hlavu s tažni jak to má být. Na jaře bude další hloubkové řezání. Co je to za... celý příspěvek >
Odrůda Talisman, 27.7.2019
Já je sadil někdy na začátku června, na to že rostou vlastně 2 měsíce, tak je to fakt masakr. OK, udělám to stejně.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika