Příspěvky uživatele - 40.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Beni Shogun, 3.3.2022
Zdravím přátelé, potřebuju přeroubovat několik stromků jabloní a lákají mě tyto odrůdy: FUJI BENI SHOGUN, GALA SCHNITZER SCHNIGA (jediný který se dá koupit, ale je škoda zahodit pěkné, několikaleté stromky) a KANZI. Potřebuji poradit, kde bych mohl... celý příspěvek >
Choroba vinné révy, 23.7.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den,  prosím poraďte chorobu vinné révy a případně jak se toho dá zbavit, dnes jsem našel na jedné hlavě. díky Marek
Moruše, 21.5.2021
zdravim, gerard dwarf asi nebude dostatečne mrazuvzdorna, nejakych -13 a obraži z krčku, ma byt in vitro.Take se rozhodla kvest v zaři, To,že zmrznou tenke letorosty je jedna vec, ale 1cm a vic me zarazilo.Zkusim na zimu zakryt.Ale to neni řešeni, to... celý příspěvek >
Choroba vínné révy?, 27.7.2019 Obsahuje fotku
Druhá choroba je předpokládám peronospora, je to tak?
Choroba vínné révy?, 27.7.2019 Obsahuje fotku
Dobry den, Taky bych se rad zeptal na dvě choroby, nevíte někdo co je tomuto vinu?
Prosím o radu o jaké keře se jedná, 1.4.2018
Děkuji všem
Prosím o radu o jaké keře se jedná, 1.4.2018
Děkuji a stříhat můžu teď na jaře nebo spíš až na podzim? 
Prosím o radu o jaké keře se jedná, 31.3.2018 Obsahuje fotku
Na koupené zahrádce máme tyto keře, poradil by mě někdo co je zač, abych věděla jak se o ně starat, stříhat atd. Teprve zahradničit začínám ;-). Děkuji
Choroba révy Johanniter, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Další fotka choroby
Choroba révy Johanniter, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Ahoj,  tohle se objevilo letos na 3-leté sazenici odrůdy Johanniter, už minulý rok rostla hodně pomalu oproti ostatním. Poradíte co to je, případně jak se toho zbavit? děkuju Marek
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016 Obsahuje fotku
Přikládám fotky trávníku - snad mě neukamenujete za ničení přírody :) Trochu se bojím reakce - ten stav je opravdu zanedbaný, byť dvouděložné plevele jsem celkem zlikvidoval - nejvíc mě stejně trápí ta nerovnost, protože bude dělat problémy při... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 29.6.2016
Myslím si, že to koňským hnojem není, dávala jsem kravský a dělá mi to taky.Kravský hnůj máme svůj od domácího dobytka a nehnojíme jen dáváme močůvku.
Odrůda Johanniter, 9.8.2014
Zdravím, rád bych se zeptal na vaše zkušenosti s odrůdou Johanniter, koukal jsem že už tu jednou podobná diskuze ohledně Johanniteru proběhla, nicméně moc se tam toho o ní neřeklo:)  Zajímaly by mě vaše zkušenosti ohledně odolnosti, času... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 19.9.2012
Nikde jsem moc nenarazil na žádné postřehy o pěstování Tramínu proto bych se chtěl zeptat, zda-li je v pěstování této odrůdy nějaký háček, protože jsem se dočetl že je dostatečně odolná vůči mrazům i chorobám. Díky.
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 12.9.2012 Obsahuje fotku
Zdraví, já měl v zimě štěstí a koupil grep červený plný pecek vúnoru v obyčejné hlíně mi vyklíčilo asi 30 semenáčků pravděpodobně 99%,  asi měsíc po vyklíčení jsem je přesadil do subsrtátu z hlíny, písku a perlitu a o prázdninách jich už... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika