Příspěvky uživatele - 85.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt, 23.7.2019
nejčastější rada je v zahrádkáři koupit tekuté lepidlo na kmínek a případně nasbírat slunéčka a dát je k napadeným listům aby nakladly vajíčka a cca za 2 týdny je po problému :-))
Domácí klobásy, 31.12.2017
Nejlépe hydraulickou štípačkou dřeva, ale dosti prče ostrým nožem na tenoučké plátky jako chuťovku.Testuju novou udírnu a tak jsem konečně prvně udil i hovězí kýtu z mladého kusu, naloženo spolu s vepřovým po dva týdny v 9 procentním láku.Ježto je... celý příspěvek >
Generátor kouře, 29.12.2017 Obsahuje fotku
a nakonec
Generátor kouře, 29.12.2017 Obsahuje fotku
dále
Generátor kouře, 29.12.2017 Obsahuje fotku
další je
Generátor kouře, 29.12.2017 Obsahuje fotku
Též letos zkouším dýmogen prvně a už mám za sebou dvojí uzení masa jednou sýry a právě teď udím vepřové klobásy.Výsledky jsou více než uspokojivé a sýry dokonce lepší než předtím a to mám dýmogen vlastní výroby.Myslím že kondenzát se bude tvořit... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 29.12.2017
Zrovna udím klobásy, obyč. vepřové a opět jsem dal cca 19g a bývají akorát, vše je o chuti každého z nás 
Ubytek vahy po vyuzeni klobas, 10.2.2017
Jj kvalita masa dělá divy, udím na 55-60 12-16h dle výrobku, ztráty jsou cca třetina váhy, pak ve špajzu v průvanu cosi odejde takže těch 40% asik ju.Měl jsem i doložené polské maso z velkochovu a taky od známého z domácího chovu, obé polské ale ten... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika