Příspěvky uživatele - 231.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký aku vysavač listí?, 1.9.2019
Zakládal jsem toto téma, ale bohužel, nikdo mi neporadil. Diskuse se rozvinula jen v rovině "kdo má větší ego".  Pro ty, kdo by řešil podobnou věc... nakonec jsme koupili novinku vysavače Parkside v Lídlu na 2 baterky - vysavač, drtič a... celý příspěvek >
Jaký aku vysavač listí?, 27.7.2019
Než jsem napsal tento dotaz, hledal jsem na netu všemožné výrobky vysavače, ale pokud si dobře pamatuji, nebyl žádný jednoúčelový vysavač... zárověň byl i fukar. Vzhledem k tomu, že je na trhu celkem málo aku vysavačů a téměř žádné recenze, jsem... celý příspěvek >
Jaký aku vysavač listí?, 23.7.2019
Díky za reakci. Na některých místech bych si uměl představit praktikovat podobný systém, ale na některých větších plochách s kačírkem asi ne... vzhledem k poloze a okolí. Nebyly by ještě názory kdo má aku vysavač?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika