Příspěvky uživatele - 234.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jofela, 14.10.2023
Jofela sa Hanite v chuti nevyrovná.
Miroma, 1.9.2023
Jofela je na tom ako? Už oberáte?
Tegera - zkušenosti, 29.3.2023
Úroda na skorých slivkách dozrievajúcich v čase kedy dozrievajú marhule a broskyne bude asi istejšia keďže slivky rozkvitajú neskôr.
Otázky pre skúsených záhradkárov, 17.1.2023
Existuje nejaký súvis medzi odolnosťou slivky na šarku ak je tá istá odroda naštepená na rôznych podpníkoch? Napríklad Domáca by bola naštepená na Wavite, St. Juliene, Myrobaláne 29 C, Myrobaláne. Bude na niektorom z týchto podpníkov jej odolnosť na... celý příspěvek >
Řez broskve, 12.11.2020
Kupovat broskvoň na podzim, je stejné, jako kupovat zajíce v pytli. A čo marhule? Tie sa kedy lepšie ujímajú? Na jeseň alebo na jar?
Nektarinka Snow Queen, 12.11.2020
Prečo broskyne NEPRASKAJÚ a nektarinky PRASKAJÚ.  Čím to je?
Třešeň odolná praskání v dešti, 7.10.2019
Máte niekto odrody Sweetheart a Staccato? 
Xenia, 7.10.2019
Máte pekné plody na Nojabrskej pán Hlavatý. Pozerám že je to už zimná odroda keď ju oberáte vo vašej teplej oblasti až v októbri. Ako je to s odolnosťou na chrastavitosť a hrdzu hruškovú? Neničia vám plody osy a sršne?
Cukernatost slivoní, 29.8.2019
Pan Mikeš ako sú na tom u vás Nancyská, Čačanská rodná a Gabrovská s odolnosťou na šarku a moníliu plodov? Je ich treba postrekovať proti piliarke? Sú napádané obalovačom slivkovým? Aká je u vás plodnosť týchto odrôd? 
Nektarinka, 29.8.2019
Porovnávať Flamingo a SRG je ale nevhodné, každá z týchto odrôd chutí inak, po svojom a výborne. Pán Hlavatý sladkosť danej odrody je cenný údaj pre tých ktorí dávajú broskyne do suda. V žiadnom prípade som nechcel porovnávať Flamingo so Stark... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 22.7.2019
Ďakujem pekne za veľmi rýchlu odpoveď. Nech sa darí. Mário
Předpěstování košťálovin, 22.7.2019
Prosím vás pan Walter, v akom spone sadíte šalát s karfiolom v skleníku? Máte naozaj peknú úrodu. Gratulujem
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 2.6.2019 Obsahuje fotku
Degustácia v júni - také sa asi nerobia, ale ja som si jednu takú súkromnú aj v tomto už prakticky letnom čase spravil. V pivnici mi zostali jablká posledných 7 odrôd (na foto 1,2 vpredu zľava: Florina, Admiral, Rubinola a Fuji, vzadu zľava: Ligol,... celý příspěvek >
Řez nektarinky, 17.3.2019
Míša: Neradím Vám znovu ju vykopať a zasadiť, nechal by som ju už tak (aj keď pravdou je že výsadbová jama by mala byť väčšia). Ohľadom povýsadbového rezu: tak ako už bolo povedané - pri broskyni musí byť radikálny. Ponechal by som 3 najsilnejšie... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 16.3.2019
Marek-TT: Mŕtve drevo (foto) - síce len kúsok, ale marhuľa to nemá rada. Môže to byť brána vstupu infekcie, či už hubovej alebo baktériovej. Je lepšie dať takýto odumretý "vešiačik" preč. (Hnidopich)IH 😃
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika