Příspěvky uživatele - 26.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazenice salátu i jiné zeleniny: sázet pod krček?, 13.5.2020
Díky vám všem za komentáře, moc jste pomohli. Hezký den. 
Sazenice salátu i jiné zeleniny: sázet pod krček?, 13.5.2020 Obsahuje fotku
Zdravím všechny,  letos se salát předpěstovaný doma vytáhl, stejně jako např. kapusta a další. Vysadil jsem salát na záhon (jak hlávkový, tak dubáček). Není to asi ono... Má se prosím salát sázet tak, že poloha krčku je zachována nebo se... celý příspěvek >
Rychlé uvadání listů cukety, 10.8.2019
Děkuji všem za rady, měli jste pravdu. Pokud rostlinami byly díry jako vrata. Utlačení zeminy, odstranění nejvíce postižených listů jako redukce listové plochy a důladná zálivka pomohly.  Od té doby úroda jako blázen. Díky všem!
Červenání listů broskvoně, 10.8.2019
Děkuji všem za příspěvky do diskuze, asi to prostě bylo z horka a málo vody, nechtěl jsem strom přelévat. Zasažené listy opadly, 90% ze všech zůstalo, ovoce dozrává.  Na podzim přihnojíme, a jedeme dál. Ať to všem roste!
Červenání listů broskvoně, 20.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, Na tříletých broskvích se nyní objevují červené listy s typickou kresbou. Jsou to zejména listy uvnitř koruny, letošní přírůstky jsou naprosto nezasažené. Poslední dny poškozené listy začaly padávat. Plody nejeví známky jakéhokoliv... celý příspěvek >
Rychlé uvadání listů cukety, 20.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, jedna ze čtyř cuket vysazených do kompostu, vcelku pozdě (červen), rostliny jsou ještě slabé, velmi rychle vadne. Uvadání trvá asi 1,5 dne. Týká se to starších listů. Máte někdo radu, jaký je ideální postup? Žádné postřiky, zálivka... celý příspěvek >
Kroucení - svinování spodních listů rajčat, 20.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, na začátku června vysazená rajčata venku mají poslední dva týdny zkroucené spodní listy. Většina rostliny včetně terminálů vypadá v pořádku. Zamulčováno slámou asi 14 dní po výsadbě. Do zeminy přidán náš kompost, ne ve velkém... celý příspěvek >
Košíkářská vrba, 21.4.2019
Pleteme z vrby, ročně řádově ticíce metrů čtverečních z vrby. Děláme živé stavby z vrby. Toto velikonoční šílenství nechápu.  Když už chcete pomlázku, tak si ji raději kupte u košíkářů. Jednak je tím podpoříte, aby vydělali nějakou korunu,... celý příspěvek >
Hloubka kořenů ovocných stromů, 21.4.2019
Ano, samohzřejmě může. Záleží na konkrétním taxonu, ale stabilizační kořeny stromů, pokud to podloží dovolí, sahají zcela jistě do metru. Likvidovali jsme např. vysokokmen jabloně, a to bylo i hlouběji.  Váš problém řeří rozvržení výsadby a... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 10.2.2018
Bezva, moc díky za tipy;) zdraví Tony
Odolné odrůdy rajčat, 10.2.2018
Zdravím Milane, díky za reakci;) Já už pěstovala asi 40 druhů rajčat, ale zatím co se týče odolnosti, tak žádné nevyhovovalo. Vloni jsem zkoušela jak ve skeníku, tak pod stříškou, pak v květináčích podél skleníku a na volném záhoně. Největší úroda a... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 10.2.2018
Zdravím všechny pěstitele a prosím o radu. Bydlíme poblíž potoka, v podhůří Orl. hor. Rajčata jsem kdysi pěstovala s velkým úspěchem bez nutnosti postřiku venku na záhoně pod stříškou. Asi posledních 5 let mám velký problém s plísní (nikdo v okolí... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika