Příspěvky uživatele - 49.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez mladé broskvoně, 20.7.2019
Stejně stříhám hrozně nerada, mám pořád pocit, že těm stromům ubližuju😞. Domnívám se, že šlo o kadeřavost. Mšice jsem nenašla a pomohl postřik Thiramem a Kuprikolem. Stříkám 2x na jaře a jednou na podzim po opadu listů. 
Řez mladé broskvoně, 20.7.2019
Děkuji. Jak jsem psala, byl to stromek na záchranu, bratr mě přemluvil, jinak že ji vyhodí. Mám ji na chatě v severních Čechách, 330 metrů n. m., odrůdu si už bratr nepamatoval. Plody má sladké, v půli července, letos později. Teď je většinou na... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 26.1.2016
Osobně jsem husqvarně velmi vděčný, otevřela mě oči, že existují i jiné značky a kvalitnější.Na údržbu okolo stavení jsem neměl od nich nic levnějšího pod 15tisíc, dnes už nemám od nich nic.Sice jsem ztratil výhodu jednoho servisního místa, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika