Příspěvky uživatele - 168.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování, 22.9.2021 Obsahuje fotku
Bylo přikryto sáčkem, proto ta velká vlhkost. Nyní jsem přesadila do nového květníku.
Řízkování, 5.9.2021
Nn, to je hnojivo to bílé - koupený substrát smíchaný přímo s hnojivem.
Padání bobulí, 26.7.2021
Na jedné straně skleníku pěstuji tyčová rajčata a na druhé mám Kodrjanku a zmíněnou Rheu. Loni jsem měla pod vínem květák, ale protože ohromně vysoko narostl, tak jsem tam zasadila letos keříčková rajčata. Předpokládala jsem, že to budou malé... celý příspěvek >
Padání bobulí, 25.7.2021
Ve skleníku mám několik let révu Rheu. Letos asi před měsícem začaly opadávat bobule, zalévala jsem, ale padají dále. Zjistila jsem, že usychají i stonky na kterých jsou bobule /nevím přesně jak se nazývají/. Co je příčinou, nebo co jsem dělala... celý příspěvek >
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 23.2.2021
Ano, dělám to již několik let a mám vždy plno paprik-akorát ty světle zelené nejsou dobré-špatně klíčí.
Choroba nebo cizopasník na ostružinách, 2.3.2020
Prosím o radu. Několik let pěstuji ostružiny na slunném místě s dostadkem vody.Loni r.2019 se mi na plodech objevily jakoby nedozrálé části plodu.Nevím, zda jde o nějakou chorobu nebo o cizopasníky. Prosím poradˇte, případně jaká ochrana a obrana.Po... celý příspěvek >
Nedostatek draslíku?, 16.7.2019
Prosím o radu,  ve skleníku mám vysazenou Kodrjanku a na podzim jsem sehnala kravský hnůj. Myslela jsem, že pro letošní rok bude dostatek výživy. Nyní, když začína Kodrjanka vybarvovat bobule, některé listy se začínají vybarvovat bordo a... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 9.4.2012
Dobrý den. Tak jsem se tímto nápadem nechal inspirovat a zkusil štěstí v Baumaxu, kde se chlubí garancí ještě o 15% nižších cen oproti akčním nabídkám konkurence. Vyjel jsem si akční nabídku Moutfieldu včetně podrobností o požadované sekyře Fiskars a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika