Příspěvky uživatele - 76.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký vybrat zahradni traktor VARI nebo STIGA?, 1.6.2020
Zdravim, Chtěl bych koupit menší traktor na sečení trávy na členité i s mírním kopečkem zahrady o rozloze cca 1400m2. a vybral jsem si bud : stiga estate 3084 h nebo RL 84 H. Ktérému dát prednost popřípadě jinou volbu, za kazdou radu... celý příspěvek >
Okurek - pouze samčí květy, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, já mám dvě rostliny roubovaných salátovek jen se samčími květy a dvě rostliny, kde se střídají okurky se samčími květy přibližně po čtvrt metru + na bočních výhonech též samčí květy. Přiznám se, že jsem to ještě nikdy ve fóliovníku... celý příspěvek >
Topaz, 11.11.2013
Zdravím Pane Petře z P. To že proč Topaz zaujal v zahraničí je ten důvod, protože jim chtějí nahradit Coxovu renetu, která je hodně náročná. Germánské státy si hodně potrpí na kyselých odrůdách jabloní, višní a rybízu. Já si myslím, že Topaz... celý příspěvek >
Topaz, 11.11.2013
Zdravím Vážený p. Petře z Pardubic. Je vidět, že jsme u Vás rýply do vosího hnízda. Říkám to nerad, ale moje zkušenost s Topazem je z praxe a né ze zaujatosti. měl jsem na starost stíhlá vřetena Topazu na 3 řadách po 100 m a několikrát jsem ho... celý příspěvek >
Rubín, 11.11.2013
Zdravím Je pravdou, že Rubín silně reaguje v plodech na výkyvy počasí více než jsme si mysleli.  Mě se jeví, že odruda Rubín více preferuje chladnější a delší léto. Velice mu vadí výkyvy ve srážkách na které reagují na to praskáním... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika