Příspěvky uživatele - 12.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potůček, 5.6.2020 Obsahuje fotku
Dalo by se pane Hrkal nějak obecně říci jak b\ měl vypadat průřez potůčku? Pro pochopení otázky přikládám obrázek. Stále uvažuji abych po položení folie a při vykládání kameny nedošel k závěru, že měl být hluboký alespoň... cm.
Vortex MATALA, 20.5.2020
Mechanický filtr se pokoušíte nahradit biologickým. Budete to mít pořád ucpané.
Co se betonuje dříve u jezírka, 11.9.2019
Dívám se na fotky realizace jezírek ze ztraceného bednění u odborných firem a docházím k závěru, že není jednotný postup. V poodstatě jsou postupy dva. Nejprve se vykope jáma a potom se postupuje následně a) natáhne se potrubí pro gulu a... celý příspěvek >
Kosení trávy kolem jezírka, 14.8.2019
Rozumím Vám. Taky jsem měl 30 let jezírko s hustou faunou v jezírku a okolí. Užasné na pozorování kousku přírody. Akorát nebylo vidět co je pod hladinou zarostlou lekníny. Teď předělávám na typ s průhlednou hladinou až na dno a omezení rostlin v... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 29.7.2019
Ano, nejste náhodou konzultant SAP modulu nebo programátor ABAP či snad bázista?
Jeseter vyskocil z jezirka, 26.7.2019
Co ho to natočilo?  Bezpečnostní kamera?
Jezírková filtrace Eazy Pod vs Tripond, 22.7.2019
Přečetl jsem si Váš příspěvek a mám k němu tři otázky: 1. Proč není v sekci bazeny a jezirka 2. Proč je hvězdička u tohoto příspěvku 3. Tento příspěvek nezadával nezkušený uživatel ale zdatný jezírkář a asi zná i složitost odpovědi na... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 19.7.2019
Děkuji za překlad. Tady na tomto videu to vylepšije přídavným rámečkem z makrolonu. Nemá tam ale záběr zda síto vkládá mezi gumu a makrolonový rámeček. Možná to říká. Pusťte si to a Váš poslech co říká. Děkuji. Když jsem byl v loni v Chorvatsku... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 18.7.2019
Když umíte německy tak se mrkněte ma youtube jak to řeší, Škoda, že na videu kecá německy a neukazuje jak to řeší. Děkuji za Váš výklad jak to opravit.
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 17.7.2019
Jedná se o bubnový filtr Aqua Forte?
Zahradní jezírko od píky, 14.7.2019
Začal bych tím, že bych tu zásuvku vyměnil za vodotěsnou.
Filtrace jezírko 5m3, 10.7.2019
Přečetl jsem si Váš příspěvek a zastal bych se Banata, Znát objem jezírka je první základní informace z níchž se vychází. V ní nemůže být slůvko asi. Jako bývalý rybář jsem chytil svojí první štiku která měla téměř metr. Tak kolik ta ryba tedy... celý příspěvek >
Filtrace jezírko 5m3, 10.7.2019
Tuto odpověď považuji za nejlepší. Stručná, srozumitelná, bezchybná. Akorát uvažuji kdo je její autor. Typuji, že dlouholetý, řemeslně zdatný provozovatel jezírka. A to proto, že doporučil biologický filtr si udělat sám. 
Chov pstruhov, 6.7.2019
Výhodou stránek zahrada je, že když si pročítáte jednotlivá zdejší fora tak zjišťujete, že v této republice je ku podivu ještě spoustu odborně zdatných jedinců, kteří mají výsledky a jsou ochotni se o své poznatky podělit. Baví mne o volných chvílích... celý příspěvek >
Stěny jezírka ze ztraceného bednění, 16.6.2019 Obsahuje fotku
Kdyř se zdí stěny jezírka ze ztraceného bednění a volí se jiný než rovný tvar stěny a musí se kvadry stavět na sebe střídavě k vůli vazbě nevznikne úplně rovná stěna. Čím se to potom omítne aby stěny byly úplně hladké pro položení folie a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika