Příspěvky uživatele - 123.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s výběrem odrůdy, 15.7.2019
Dobrý den přeji všem, Chtěl bych si založit na zahradě pidi vinohrádek asi o 15 keřích. Bude to na jižní straně. Jsem celkem dost vysoko, asi 530 nad mořem. Je tam obecně chladněji. Další věc je ta, že to je na chalupě a jsem tam jen o víkendu.... celý příspěvek >
Málo květů a ovoce, 14.7.2019
Já žádné rekordy neočekávám. Je to jen na domácí konzum. Na pomeranči je 14 trsů a na Mucsatu je asi 12. Pomeranč vydržel loňské mrazy cca 20 pod nulou a to je velmi mladý. Je to koupeno od firmy JURAL. Nakoupil jsem podle rad ohledně umístění révy... celý příspěvek >
Málo květů a ovoce, 14.7.2019
Je to klasika RH vedení na jeden tažeň.. Od tažně asi 2 metry vzhůru rostou výhony Dál to nepouštím.. Hrozno je jen dole u tažně jak píšete. Zdá se mi to hrozně málo. Je tam asi 10 trsů. Foto udělám po víkendu a dodám.
Málo květů a ovoce, 13.7.2019
Mám tam dvě. muscat bleu a a pomeranč.
Málo květů a ovoce, 13.7.2019
Dobrý den, zeptám se, révu mám u zdi na drátech, a narostla mi na max výšků drátů, tedy asi 2 metry. Dál už ji stříháním nepouštím. Mám jen jedno patro úplně dole, kde jsou hrozny. Zbytek květů zhnědl a zaschl. Nevíte proč? Réva má 4... celý příspěvek >
Porucha VARI IV 160ccm, volnoběh, 7.7.2019
Dobrý den, mám problém s varinou. Jak ji nastartuju, tak pořád lítají otáčky nahoru a dolů. Vyměnil jsem svíčku, asi třikrát čistil karbec a nic. Když otáčím tryskou na bohatost směsi, vůbec na to motor nereaguje. Myslíte, že bude problém v... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika