Příspěvky uživatele - 130.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba vínné révy?, 13.7.2019 Obsahuje fotku
Využiji vlákna k dotazu - některé listy révy jsou světle zelené mezi žilnatinou a ne úplně rovné. Je to jen na některých listech, ani ne na starších ani ne na úplně nových. Může to být nedostatkem či přebytkem nějakého prvku, působení počasí v určité... celý příspěvek >
Zalistky na buducom tazni, 13.7.2019
Položím stejný dotaz, ale s jinou bujností startu: roubované sazenice stolního vína mám zasazené už rok. Vloni vyrašilo jen pár cm, letos už je to lepší, výhony mají nyní cca k 60-70 cm. Podle návodu jsem ponechal 2, jeden hlavní a druhý záložní,... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 13.7.2019 Obsahuje fotku
Nalomili jste mě, že v mém případě se o Velkopavlovickou nejedná. Přikládám aktuální foto. Předpokládám, že plně zralé budou do týdne, tzn. 14 dní po Leskoře, což by na VP sedělo. Pravděpodobně při teplejším průběhu července by to byl i menší... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika