Příspěvky uživatele - 248.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
Také mi je divné, že se ještě neozval... Mně ta 6) zas připomíná netýkavku... Lída
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
Jo, ono lilkovité to být nemohou (jsem b.l.bá), ty mají střídavé listy. Ale u těch svíd (taky mne napadla) a dřínů jsem zas zatím nenašla nic se stejným žilkováním listu...           Lída
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
4 mochyně není, ta má listy došeda.        L.
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019 Obsahuje fotku
Ta plnokvětá je Kerria japonica "Pleniflora". Já mám plnokvětou z odnože, v HK v Žižkových sadech bývala jednoduchá. Na netu píšou, že se víc prodává plnokvětá. Je pěkná i v zimě, proutky má svěže zelené celou zimu. A dlouho vydrží i uříznutá... celý příspěvek >
Pomoc s určením rostlin, 29.7.2019
3) kontryhel, 4) asi něco lilkovitého, 5) Kerria japonica (jestli plnokvětá nebo jednoduše kvetoucí není zatím vidět).           Lída
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Ad plot z habru - asi bych jednolitý plot nevolila, spíš míchaný z různých keřů (ani by se nemusely stříhat)..., navíc by kvetly v různou dobu, některé mají i jedlé plody, a nebylo by to tak jednotvárné...      Lída ps -... celý příspěvek >
Popelivka - ligularia?, 29.7.2019
U nás jedna rostlina s listy tak 60cm průměr trsu.          Lída
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Tu plochu vám závidím!!! Chtělo by to si vzít list papíru a rozvrhnout si, co kde... Vyšší stromy (stín), podsadba keři, trvalky, trávy, třeba jezírko... Pokud byste tam bydleli, nebo jezdili častěji, tak i užitková část se zeleninou. Mrkněte se... celý příspěvek >
Zná prosím někdo název tohoto keře s růžovými květy?, 28.7.2019 Obsahuje fotku
Trojpuk, asi Deutzia scabra Pink Pom-Pom.           Lída
Co ted jeste vysit?, 28.7.2019
Ještě by se také daly vyset dvouletky, kvetly by ale až příští rok. Nebo nasadit nějaké trvalky (specielně v srpnu je ideální doba pro výsadbu kosatců a pivoněk). K chodníku bych rostliny k jídlu... celý příspěvek >
Usychání vegetace na zahradě, 28.7.2019
Konvalinko, já loni a předloni mulčovala i vypletým plevelem a ostříhanými odkvetlými kytkami a větvičkami, jen abych zastínila půdu a tu vodu zadržela. Letos je to o něco lepší...       Lída
Plisen kaktusu - zachrana, 28.7.2019
...svazků...
Plisen kaktusu - zachrana, 28.7.2019
Pokud je poškozená část měkká, tak jedině vyříznout až do zdravého zeleného pletiva a ránu nechat zaschnout. Mám ale z fotky dojem, že poškození již zasahuje až do středních cévních svszků a že v tom případě kaktus již nezachráníte (i když zkusit to... celý příspěvek >
Usychání vegetace na zahradě, 28.7.2019
Mulčujete? Sekáte trávu na vyšší výšku? Chce to hlavně zmenšit odpařování vody po zálivce. Neměla by zůstávat holá zem, ta nejvíce ztrácí vodu... Sice neznám vaše konkrétní podmínky, ale tohle platí všude. Lída
Plisen kaktusu - zachrana, 27.7.2019
Máte na něm vlnatku, nejdříve ji zkuste odstranit štětečkem namočeným v lihu. Pokud ta poškozená část není měkká, tak přežije, ale poškození bude vidět.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika