Příspěvky uživatele - 2.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní jezírko od píky, 12.7.2019 Obsahuje fotku
Jak tedy z tohoto výstupu bezpečné provozovat jezírko.
Zahradní jezírko od píky, 12.7.2019 Obsahuje fotku
Asi bych to viděl na tento set. Filtr 8000l/h UV 8500l/h a čerpadlo taky 8000l/h tahle sestava se mi jeví z pohledu praktičnosti výkonu a spotřeby energie nejlíp Oase BioSmart 36000 Oase Vitronic 55 W UVC Oase AquaMax Eco Premium 8000... celý příspěvek >
Zahradní jezírko od píky, 12.7.2019
A já se dočetl že jeden dospělý Koi na 1m3 dám jich tedy zatím 5 a 2 jesetery na 10m³. Chtěl jsem i Karasy zlaté ale prý se nedoporučují u koi. Mě už s tě filtrace jebne nevím jak to namíchat aby to byla vyvážená sestava. Prý stačí výkon... celý příspěvek >
Zahradní jezírko od píky, 11.7.2019
Taky docela nerozumím těm čislům u filtračních setu např filtr průtok 16000l/h čerpadlo 15600l/h a UV lampa 8000. Co to znamená v praxi. Že čerpadlo pojede bomby na 15600 a u UV lampy se to zpomalí na 8000 protože větří průtok nemá(nedává) a pak i... celý příspěvek >
Zahradní jezírko od píky, 10.7.2019
A je ten skimmer opravdu užitečný? Neudělá stejnou službu výlov síťkou? Jezírko 2,5m na 2.5m hloubka 15-1,7m. Geotextilie 500g + kaučuk fólie 1mm. Myslíte že jí vytvarují tak aby tam nebyli nějaké škaredé vzduchové bubliny kdy tvar jezírka nebude... celý příspěvek >
Filtrace jezírko 5m3, 10.7.2019
Prý ten biotech 10.1 nepotřebuje El. Proud zajímalo by mě na jakém principu funguje a jestli lze dovybavit UV lampou
Zahradní jezírko od píky, 9.7.2019
Ahoj, rozhodli jsme se pro vybudování jezírka a chov rybek, KOI a Jeseteru. Snad není pozdě. Chci se zeptat na vaše rady, jaký tvar, reliéf, hloubka, kámen nebo jen fólie atd. Asi největší problém vidím u filtrace, jelikož máme zahradu skoro bez... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika