Příspěvky uživatele - 213.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará odrůda hrušně, 18.10.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, začal jsem se zajímat o staré odrůdy hrušní,  a tak se chci zeptat, jestli by někdo nepoznal odrůdu z fotky. Jedná se staré vysokokmenné stromy, je vidět místo roubování, takže předpokládám, že je to nějaká kulturní odrůda.... celý příspěvek >
Hledám starou odrůdu meruňky, 18.10.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, hledám starší odrůdu meruňky, která nám rostla do letoška na zahradě (lokalita: okolí Uherského Hradiště). Strom byl minimálního stáří 50 let. Plody byly větší, hodně šťavnaté, žlutooranžové s červeným líčkem, téměř pravidelná... celý příspěvek >
Velita, 11.7.2019
Zdravím. Mám Velitu druhým rokem a letos přinesla první plody. Meruňkové, šťavnaté s kyselkavou slupkou. U mě už je sklizeno a první plod dozrál 1.7. (220mnm. Polabí) Co se týče stromku jako takového, růst je velice zdravý (podnož myrobalán),... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika