Příspěvky uživatele - 175.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Josta, letos vůbec nezaplodila, 16.7.2019
Děkuji všem
Josta, letos vůbec nezaplodila, 14.7.2019
Tak doufám, že to s naší jistou zvládnu a dočkáme se aspoň tak poloviční úrody co vy než děti stihnou odrůst
Rybíz a josta, 14.7.2019
Zdravím. Takhle poničit keříky umí dobře lišejník. Prohlédněte vetvě a uvidíte že tam bude zelenošedá vrstva toho parazita. Nevím jak se ho zbavit. Ale kamarádce jsme ho z borůvky opatrně seškrabávaly a vzpamatovala se ale angrešt to třeba vůbec... celý příspěvek >
Josta, letos vůbec nezaplodila, 13.7.2019
Děkuji. Takže myslíte, že mám letos ořezat všechny nové pruty. A nechat ty tři loňské a tři letošní? A příští rok zase jen tři co naprostou příští rok? Pak budu mít devět prutů a ty nejstarší tři každý rok dát pryč? Třeba černý rybíz. Hodně starý... celý příspěvek >
Josta, letos vůbec nezaplodila, 11.7.2019
Mám na zahradě starou asi patnáctiletou jostu. Byla dlouhá léta přerostla a neřezaná. Ovšem nebyla moc rozvětvena. Radikálně jsem jí serizla na podzim. Nechala jsem jen jeden starší asi pětiletý vyhon delší, ze kterého vyrůstaly asi tři nové pruty.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika