Příspěvky uživatele - 211.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nedostatek živin?, 10.7.2019 Obsahuje fotku
Poslední :-)
Nedostatek živin?, 10.7.2019 Obsahuje fotku
Predposledni
Nedostatek živin?, 10.7.2019 Obsahuje fotku
Jeste foto.
Nedostatek živin?, 10.7.2019 Obsahuje fotku
Foto
Nedostatek živin?, 10.7.2019 Obsahuje fotku
Další foto
Nedostatek živin?, 10.7.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, posledních x let mi reva dělá toto (fotky). Je to nedostatkem živin? Protože jinak nevím :-). Zatím strikano jenom jednou před květen (kumulus + kuprikol) a ted se chystám podruhé (primicham tam rovnou Kristalon "podzim"). Jedna se o odrůdy... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 9.8.2016
Pane Hlavatý, gratuluji Vám za tento výstavní strom i k výhře Vašich jablek na soutěži. Vidím, že se o strom pečlivě staráte a ten se Vám za to bohatě odměnil. Já bohužel nemám tolik trpělivosti s detailní péčí o stromy (a hlavně mám spoustu jiné... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 9.8.2016
Děkuji za informace. Jak jsem říkal - osobní zkušenost je k nezaplacení. Zvláště jsem si poopravil informace o čisteckém - v pomologiích jsem se o střídavosti nedočetl. Přesto kdyby se chtěl někdo další podělit o zkušenosti s Anetou, Angoldem,... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 9.8.2016
Nehledám kvadraturu kruhu, ale zkušenosti pěstitelů a za každou takovou zkušenost jsem vděčný. I mezi starými odrůdami jsou rozdíly - některé mají úrodu obrovskou a pak se z ní příští rok vzpamatovávají a téměř úplně vynechají (u mě nějaký druh... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 28.4.2016
To jsem tedy docela šokován, pokud je to s těmi BIO postřiky pravda. Soubor agrotechnických opatření chápu, pokud byste přečetl tu diplomku tak se o nich autorka zmiňuje (stejně jako o postřicích...). Však jsem nikde nepsal, že dám ruce za záda a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika