Příspěvky uživatele - 206.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okousaný ořech, 2.12.2022 Obsahuje fotku
Zdravím, v létě mi srny okousaly asi metr vysoký ořech- viz foto. Od té doby měl takový unavený listy ale neuschnul. Mám dotaz- přežije to? Měl bych to nějak ošetřit, nebo ho mám raději uříznout a nechat vyrůst znovu? Asi 10 cm od země... celý příspěvek >
Roubování na pařízek, 4.2.2020
Jojo tu vetvicku nalevo jsem chtel na jare uriznout. Mam jeste dotaz - u ty co chci zachovat - mam uriznout spicku nebo to mam nechat rust dal?
Roubování na pařízek, 3.2.2020 Obsahuje fotku
Mel bych dotaz - loni jsem naroubovat tenhle strom. Muzu letos jednu z tech vetvicek uriznout a pouzit ji jako roub na jiny strom?
Roubování na pařízek, 2.8.2019
Tady pisete roubovat na 3-4 roky stary stromek. Mel bych dva mozna stupidni dotazy (jsem zacatecnik letos jsem zacal robovat) 1.Bylo by mozne na podzim si vzit semena z jabloni a pres zimu si je v kvetinaci nechat vyrust.Na jare je... celý příspěvek >
Roubování na pařízek, 16.7.2019
Ja rouboval take v pulce dubna. Jeden roub vyrasil po mesici, dalsi dva po dvou. Mam je oproti vam zhruba tretinove, stromky rostou vedle cesty na byvale vysypce sachty kde je 90%kameni a 10%hliny. Nezalevam to vubec, protoze to mam od domova cca3km.... celý příspěvek >
Roubování na pařízek, 15.7.2019 Obsahuje fotku
Za jak dlouho takhle vyrostl? Ja letos u cesty prerouboval taky nekolik jabloni na parizek protoze jsem nenasel jinou podnoz. Jak stary parez se da preroubovat?Slo by preroubovat 45letou tresen?
Podnože - jabloně, hrušně, 8.7.2019
Co kdybych ted vykopal ty vyhonky od jabloni a hrusni a dal si je do podzimu do kyble s vodou - nepustily by vice korenu? A na podzim je dal do hliny. Ty "plane " jablone u cest budou asi od ohryzku z blizkych sadu kde pestuji odrudy gala a... celý příspěvek >
Podnože - jabloně, hrušně, 7.7.2019
Dobry den letos jsem zacal roubovat stare odrudy stromu (kalvil a pod) na plane stromy co jsem nasel u cesty. Na pristi rok nemam na co roubovat, ale nasel jsem pod starou jabloni a pod planou hrusni(takovou pichlavou) male stromky co vyrustaji z... celý příspěvek >
Co je to za jabko?, 28.10.2018
Zdravim mel bych prosim dotaz - pred par lety u nas vysadili nekolik desitek starych jabloni hrusni atd... Letos jsem je ochutnaval a jedno jsem si hned oblibil a chtel bych si ho nekde sehnat na zahradu, bohuzel nevi jak se jmenuje. Jabka... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika