Příspěvky uživatele - 124.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva 2019?, 9.7.2019
Děkuji za připomínky, každá rada drahá. Tato rostlina byl víceméně pokus jestli vůbec tam u mě celkem vysoko půjde (dostal jsem ji od ségry).No a teď se na ní trochu učím, a jak jsem psal, je to "máma" dalších šesti co jsem nařízkoval na jaře a... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 8.7.2019
Odstřihnu, děkuji za radu.Už jsem odstřihl docela dost střapců, na tyto jsem taky koukal, ale zatím nechal... ale odstřihnu je :-)
Co vaše réva 2019?, 8.7.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, moje první rostlina révy, mám jí čtvrtý rok a letos poprvé pořádně zarodí (snad), je to jižní čechy asi 510mnm. Letos při jarním střihu jsem si udělal šest řízků a ty už jsou vedle v zemi a daří se jim celkem dobře. PS ani nevím... celý příspěvek >
Co s meruňkou první (druhý rok)?, 26.3.2019
Děkuji, to přirovnání mě rozesmálo :-)) Ale přeci jen ještě upřesnění, mám vyštípat už poupata, anebo potom až po odkvětu? Já bych jí chtěl vidět vykvetlou :-))
Co s meruňkou první (druhý rok)?, 25.3.2019
Dobrý den, chtěl jsem se jen zeptat... mám na zahradě druhý rok meruňku - minulý rok po jarním zasazení nic, a letos je obsypaná poupátky, ale někde jsem četl, že ten první rok kdy by měla rodit, se mají květy vyštípat, a nechat jen dva, tři... celý příspěvek >
Nechtějí vyrašit listy na tažni, pouze na kmínku, 3.1.2019
JJ dobrý nápad, letos to asi taky tak udělám :-) díky
Nechtějí vyrašit listy na tažni, pouze na kmínku, 21.12.2018
Jen pro informaci (sice pozdě ale přece) - nakonec z toho pupenu, z kterého jsem chtěl (až nahoře) vyrašilo :-) takže u nás (ve vyšší nadmořské výšce) budu muset čekat na vyrašení až těch posledních pupenů neěkdy do konce května...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika