Příspěvky uživatele - 78.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 27.9.2019
Gratuluji - já osobně při této příležitosti (někdo říká chlubení) říkám - sdělená radost, dvojnásobná radost... tož tak... IvanHorseman
Krovinorez Castor CB43DS, 8.7.2019
Miloši, mám také Castora 43 a naprosto stejnou zkušenost. Při prvním studeném startu musím 5 až 7 x startovat než chytne. Samozřejmostí je nacupování benzinu primerem a aktivace sytiče. Po nastartování a ohřátí startuje na první jemné zatažení. Tj... celý příspěvek >
Proč uschla jabloň?, 6.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o nazor co mohlo být důvodem uschnutí jabloně Jonagold, sázená jako kontejnerová v létě 2017. V roce 2018 měla adekvátní přírůstky, v roce 2019 na jaře normálně obrazila, misto poblíž Č.Budejovic, n.v. cca 430 m n.m., chemicky... celý příspěvek >
Parkside® Invertorový generátor PGI 1200 A1, 30.6.2019
Já mám Parkside 1000W invertor a funguje tak ja má. Zkoušel jsem 1000 W horkovzdušnou pistoli a nebyl problém. IvanHorseman
Traktůrek - sekačka ALKO TK800, 23.4.2019
...fraktura žádná... slezu samozřejmě z traktůrku IvanHorseman
Traktůrek - sekačka ALKO TK800, 23.4.2019
Já mám ALKO 1050/ tou šíří si nejsem 100% jistý, ale je to přes metr. Před asi 4 roky mi po zimě nechtěl startovat.Nakonec to byl bezpečnostní spínač pod sedačkou.Jsou tam blokace od sepnuté spojky nozu, musí být stlačen pedál brzdy/spojky a sedačky.... celý příspěvek >
Motor kosacky brigss strattion pri štarte kope, 20.4.2019
Zkuste zkontrolovat zapalování. To by vypadalo na velký předstih. IvanHorseman
Nektarinka - výsadba na podzim, 2.4.2019
Vypadá, že je kaput. Za ní rostoucí broskev?? je již v květu. Ale na podzim sazené stromky se dle mé zkušenosti   probouzejí po zimě pomaleji. Zkusil bych nehtem odškrábnout z větvičky kůru. Pokud je pod odškrábnutím zelená vrstva, pak by se... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 7.11.2018
Omlouvám se za pozdnější reakci pro SPCH- jámy pro stromky cca průměr 40 cm, hloubka cca 30 až 35 cm. Na dno návidlí hnoje, zasypu trochou zeminy, zatluču kolik, zastřihnu kořínky do bílé a posadim do jámy. Zasypu cca 1/2 na 1/2 zeminou a kompostem.... celý příspěvek >
Olej do staršího Briggs Stratton, 26.10.2018
Také vidím problém spíše v karburaci, možná v kombinaci se svíčkou. V zimě je vzduch "hustější" a tím je směs chudší, možná trochu zanesený karburátor a horší jiskra a je hotovo. Co se týče oleje tak z hlavy bych řekl- léto- viskozita 30 a zima 5W30... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 23.10.2018
Já se též snažím nakupovat stromky v zahradnictví, ale vloni jsem nedostupné odrůdy objednal přes net. Vizuelně stromky vypadaly velice dobře, přesto ze 6 kusů 3 se nechytly. A to se na rozdíl od začátků zahradničení snažím vysypat jámu kompostem,... celý příspěvek >
Sber travy do voziku, 25.9.2018
Mám na traktůrek Alko udělaný výfukový tubus, zkusím zítra nafotit.Travu fouká do připojené káry za traktůrek. Do káry se vejde odhadem 4az5 košů.Jedina nevýhoda je, že v zatáčkách tráva léta mimo káru.Tj pokud chci aby neležela tráva na zemi, je... celý příspěvek >
Přesazení starší švestky, 24.9.2018
Dobrý den, vzhledm ke změně bydliště chci si ssebou vzít cca 6 roů starou švestku, která má pro mne mimořádnou chuť. Bohužel nevím odrůdu a i mám obavu zdali i stejná odrůda bude mít shodné chuťové vlastnosti.  Kdy by bylo vhodnější ořezání a... celý příspěvek >
Kvetoucí švestka, 3.9.2018 Obsahuje fotku
Tak mi tento týden začala kvést letos sázená švestka Stanley. Kousek nad Českými Budějovicemi. IvanHrseman
2 taktní čerpadlo - problém se startováním, 13.8.2018
Domnívám se, že máte totálně "ulitý" motor. Píst s kroužky je kapalinou- benzínem či olejem utěsněný a je možné, že kapalina je i ve válci a ten má extrémní kompresi. Zkusil bych zavřít benzin a bez svíčky protočit motor.Následně osadit svíčku a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika