Příspěvky uživatele - 150.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sbírka švestek a slivoní, 26.3.2020
Dobrý den, Datlouvku Červenou máme na zahradě, V Lounech na starých zahradách ještě je.Je výborná na koláče, nečerviví. V krajině Českého středohoří ji lze také nalézt.Máme pravokořenné stromy, které dávají odkopky. Máslovka římská právě... celý příspěvek >
Usychají mladé listy datlovníku, 21.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, již druhým rokem pěstuji datlovník ze semene, co jsem si přivezl ze Súdanu. Bohužel poslední dobou začnou růst nové listy a po chvíli jejich horní polovina uschne, viz foto. Rostlinu jsem zkusil přesadit, kořeny se zdají být naprosto v... celý příspěvek >
Keříková rajčata Vilma - černé fleky na listech, 6.7.2019 Obsahuje fotku
Na jednom listu jsem teď našel tyto dvě potvůrky, na ostatních listech ale nejsou.
Keříková rajčata Vilma - černé fleky na listech, 6.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem si všiml, že mi začínají černat listy rajčat, která pěstuji v truhlíkách. Zalévám každý den, když půda proschne. Na slunci jsou většinu dne, přihnojuji kristalonem plod a květ, plody jsou v pořádku. Nevíte, co to může... celý příspěvek >
Co způsobuje povadnutí hrášku a kroucení listů?, 28.5.2019
Děkuji za reakci. Trochu jsem si to myslel, neboť v jiném truhlíku mám taky kupovaný substrát, ale starší a už použitý. Hrášek v něm rostl mnohem rychleji a listy se začali kroutit až o dva týdny později.  Ještě by mě tedy zajímalo, zda má... celý příspěvek >
Co způsobuje povadnutí hrášku a kroucení listů?, 24.5.2019 Obsahuje fotku
Ještě přikládám další foto.. 
Co způsobuje povadnutí hrášku a kroucení listů?, 24.5.2019 Obsahuje fotku
Letos zkouším pěstovat hrášek na balkóně, ale poslední týden začal dost usychat / vadnout. Dva truhlíky takto odešly úplně, tak jsem se podíval na jejich kořeny a vypadají v pořádku, né že by měli zahnívat. Zalévám zhruba jednou za dva dny, umístěny... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika