Příspěvky uživatele - 241.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stále plodící maliny, 6.7.2019
Dají se někde ochutnat různé odrůdy stále plodících malin? Kdo je pěstujete, můžete doporučit nějakou odrůdu a proč? Děkuji.
Zapalovací cívka - je to možné?, 5.6.2019
Mezi fajkou a kostrou civky je 5,28 kohmu.
Zapalovací cívka - je to možné?, 5.6.2019
Mikrospínač "chcípnutí" je fční, svíčka nová (správný typ), kabel k mikrospínači, svíčce včetně fajky je součástí nové cívky. Cívka ve správné vzdálenosti od "magneta". A jak jsem psal. Po namontování nové cívky motor ihned nastartoval. Sekal jsem... celý příspěvek >
Zapalovací cívka - je to možné?, 3.6.2019
U sekačky R484TR, motor GGP SV40(SV150) nešla jiskra. Vyměnil jsem cívku a sekačka - motor naskočil ihned a cca 30min bežel v pohodě. Po 30min jsem vypnul motor-vysypal koš a následně již nešla nastartovat. Zkoušel jsem jiskru na svíčce a nic. Je... celý příspěvek >
Krtonožka nový přípravek? Ricin? Je to bezpečné?, 15.4.2019
V obchodech se objevil nový přípravek proti krtonožce (Přírodní odpuzovač krtonožky Rosteto) a údajně je i proti "hlodavce, krtky, hraboše a myši". Účinou látkou je Ricin. Je to bezpečná látka? Nedojde ke kontaminaci zeleniny? Nezamoří se nějak půda?... celý příspěvek >
Kvasinky a enzymy, 9.9.2018
Zdravim. Doporucil by mi nekdo kvasinky pro naockovani kvasu trnek nebo durancii? Kvas bude ve sklepe pri teplote 10-17°C. Bude ve 200 L sudu. Take by me zajimalo, jestli muze nekdo, z vlastni zkusenosti, doporucit pektolyticky enzym pro... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika