Příspěvky uživatele - 153.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brahmi, 5.7.2019
Napadlo mě smáčet listy nějakým olejem.. ale abych tomu spíš neublížil.
Brahmi, 5.7.2019
Brahmi mi po několika měsících začla vadnout, a když jsem se do porostu podíval, tak se do všech stran rozlétly molice. Nechal jsem tedy rostlinu několik dní pod vodou, a už to vypadá dobře, ale nevím jakou použít prevenci. Léčivku si chemikáliemi... celý příspěvek >
Kuchyňské využití léčivých bylin, 5.7.2019
Bylinky slouží k dochucování, protože obsahují aromatické látky. Dává se cjich běžně špetka, protože jinak to prostě nejde. Myslím že to jsou většinou rostliny ze suchých oblastí, kde jim jakákoliv ztráta listů nebo větví škodí, proto si vytvořily... celý příspěvek >
Konopí, 5.7.2019 Obsahuje fotku
Dneska už se běžně prodávají ve specializovaných kamenných i internetových obchodech kromě konopných doplňků stravy i semínka legálních cbd léčebných odrůd. Ty jsou s obsahem thc do 0,3%. Mohou se tedy legálně pěstovat. Odrůd je mnoho typů, sejí se... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 5.7.2019
Máme každoročně velký problém s plísní bramborovou, nebude na tuto chorobu náchylná i mochyně? díky
Pryšec křižmolistý, 5.7.2019
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli vám nezapleveluje záhony, prý se někdy dokáže vysemenit. díky
Pryšec křižmolistý, 5.7.2019
Takže letos jsem si vysel asi deset semen tohoto pryšce k záhonu s mrkví. Prý vytvoří kořenovou síť která odpuzuje hraboše a hryzce. Když se jeho tkáň naruší, tak vypouští dráždivou mléčnou tekutinu. Řekněte, opravdu tato rostlina na hraboše zabírá?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika