Příspěvky uživatele - 107.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dipladenia citrine, 12.1.2020
Žlutou na zahradkářských výstavách Flóra Olomouc, Věžky u Přerova, oranžovou na Valašské zahradě v Rožnově p.R. Myslím, že je prodávají i na netu, kdysi jsem je tam zahlédl, ale konkrétní stránku neznám.
Dipladenia citrine, 11.1.2020
D. citrine jsem měl již dvakrát, ale vždy na začátku přezimování v prvním roce pěstování uhynula.Přes léto krásně kvetla, má velké žlutě citrónové květy, prostě ozdoba zahrady. Letos jsem si pořídil D. apricot, ta má oranžové - meruňkové menší květy,... celý příspěvek >
Melouny 2019, 3.7.2019 Obsahuje fotku
Odrůda Lilly F1 vyniká také vysokou plodností.
Melouny 2019, 3.7.2019 Obsahuje fotku
Královnou cukrových melounů je odrůda Lilly F1, která patří mezi crenshaw melouny, které se bohužel v českých marketech neprodávají, ale jejich osivo lze v ČR sehnat. Dorostou hmotnosti až 3,5 kg, ten můj na fotce má zatím cca 2,5 kg. Jako uzrálé... celý příspěvek >
Veharda, 25.12.2018 Obsahuje fotku
Nepodařilo se, snad až teď - foto Veharda.
Veharda, 25.12.2018
A ještě foto Vehardy.
Veharda, 25.12.2018
Veharda jako čtyřletý stromek měla letos první úrodu, před tím dva roky po sobě zmrzla v plůdcích tak, že nezůstal ani jeden plod k ochutnání. Kvalita plodů byla výborná, nějaké srážky u nás byly a také jsem občas zaléval. Asi ji do kvality... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika