Příspěvky uživatele - 210.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2020
Je to možné.. Pádlí jahodové je taková bílá plíseň, nejprve se objeví zespoda listů, pak jde po květech a nakonec i po plodech. Šíři se nenápadně a těžko se jí zbavuje. Letošní vlhčejší počasí s méně slunka tomu sice napomohlo, na druhou stranu pádlí... celý příspěvek >
Šednutí okraju listů jahod, 9.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Zahradničení je někdy záhadné.. Sice reaguji na starý příspěvěk, ale jelikož mám stejný problém, tak by mě zajímalo, jak to tehdy s těma jahodama dopadlo? Jahody pěstuji na balkoně (JZ orientace) ve vertikálním záhonu, a to druhým rokem.... celý příspěvek >
Používáte insekticidy?, 29.6.2019
Děkuji moc za reakci a radu. Dnes jsem zjistila, že se mi roztoč rozšířil i na bylinky. Tak mám pocit, že je všechno na vyhození. Ty jahody, co zrovna dozrávají asi už nebudu moct jíst po tom postřiku, že? A ještě se zeptám, stříkáte každé jaro nebo... celý příspěvek >
Používáte insekticidy?, 28.6.2019
Dobrý den, od letoška mám konečně balkon a moc jsem se těšila, až si ho osázím. Mám vertikální květináče, kde mám jahody, bylinky, zvlášť pak pěstuji papriku v květináči a také hrášek. Moje nadšení už ale odpadá, jelikož neustále bojuji s nějakými... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika