Příspěvky uživatele - 150.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace hmyzu/larvy/housenky na paprice, 28.6.2019 Obsahuje fotku
Ještě druhá fotka.
Identifikace hmyzu/larvy/housenky na paprice, 28.6.2019 Obsahuje fotku
Na paprikách jsem našel pár kusů této bílé, jakoby ochmýřené larvy nebo housenky nebo co to vlastně je. Je to cca 2-4mm velké, relativně rychle to dokáže lézt. Mám na paprikách mšice, tak mě zajímá jestli je toto další škůdce nebo naopak požírač... celý příspěvek >
Posekaný rybíz + angrešt, 26.6.2019
Tak všem děkuji za reakce, trochu mě povzbudily, budu jim tedy věnovat větší péči a doufat. Děkuji za rady.
Posekaný rybíz + angrešt, 24.6.2019
Vše byly keře, včetně angreštů. Projeví se to něják na kondici keřů? Chápu že jim to zrovna neprospělo pokud je to tedy přímo nezabilo, ale jestli to z delšího hlediska bude mít vliv třeba na vzrůst nebo plodnost. Děkuji.
Posekaný rybíz + angrešt, 24.6.2019
Stala se mi nepřijemná věc, na podzim jsem si po důkladném studiu pořídil a zasadil dohromady 10 keřů rybízu a angreštu, na jaře jsem měl velkou radost že se vše probralo k životu a ještě před 14 dny se radoval jak se vše zvětšuje a roste, ovšem pak... celý příspěvek >
Ořešák a vliv na stromky v okolí, 23.10.2018
Zdravím, říká a píše se že ořešák má negativní vliv na rostliny a stromy v okolí, je to pravda? Našel jsem názory že jednoznačně ano ale i příspěvky od lidí kteří údajně přímo pod ořešákem nebo v bezprostřední blízkosti bez problémů dlouhodobě... celý příspěvek >
Žloutnutí a černé tečky na listech, 17.7.2017
Moc děkuji za odpovědi a vaše zkušenosti, zařídím se podle vašich rad, děkuji.
Žloutnutí a černé tečky na listech, 14.7.2017
Děkuji za odpověď, pořídil jsem přípravek Dithane a o víkendu budu aplikovat. Má se postřik ještě teď během léta opakovat, nebo stačí jednou? Jak postupovat příští rok na jaře(pokud strom přežije zimu)? Je dobré aplikovat přípravek preventivně nebo... celý příspěvek >
Žloutnutí a černé tečky na listech, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Mám mladou třešeň Stella na podnoži Colt, zasazena před 2 roky, letos bylo pár třešní (pár myslím doslova, byly dvě), předminulý týden začaly žloutnout některé listy a dělají se na nich černé tečky a po čase padají, zatím je to na některých listech... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika