Příspěvky uživatele - 215.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 24.6.2019
Jelikož se tady prolíná několik tázajících které neumím specifikovat..zatocil 50.243, 225.68, možná i jiní, přeji hodně zdaru panu 50.24 na kterého jsem odpovídal jako prvnímu, Karel. P.S.a ještě poslední radu, já mám 4 trsy leknínu JAMES BRYDON,... celý příspěvek >
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Milá Lído, já zase vím, že vy srovnáváte akvárium s venkovní nádrží, což nelze. Venkovní nádrž nepotřebuje v letním období žádnou rostlinu, nebo leknín který by dával rybám kyslík, v nádrži je spousta řas které na slunci silně asimilují, můžete... celý příspěvek >
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019 Obsahuje fotku
Vy jste tu vodu ještě nevyměnil?? To zítra zase bude jedna kaput...
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Tak jestli myslíte toho šílence co nakoupil velké pstruhy a měl je v nějaké 500 litrové nádrži, tak se tomu ani nedivím, že mu ryby ktaré měly 40 cm pošly..., takové množství. To jako chcete srovnávat s kaprovitou rybou jako je karas?... Tak... celý příspěvek >
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Ryby jsou z něčeho přiotrávené, vzduchování je zbytečné protože řasy nyní vyprodukují nadbytek kyslíku a pro těch pár ryb to nestojí ani za řeč, teplá voda jim také nevadí, naopak se rády vyhřívaji na sluníčku.Zkrátka žádnou chemii, neni potřeba,... celý příspěvek >
Premnozeni sneci, 23.6.2019
Je to naprosto neškodný vodní šnek, také jsem jich měl dostatek v zahradní nádrži, starali se tam o řasy, ale jak jsem před několika roky nasadil karásky, do jednoho roku nebyl ani jeden...
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019 Obsahuje fotku
Ryby evidentně něco "tráví", buď ten start ve vodě, nebo nějaký substrát pro lekníny, hnojivo a podobně. Karas vydrží všechno, od teplé vody, po studenou a doslova zamrzlou, kyslík nehrozí protože by si ho nalapali z hladiny, též na dusíkaté látky je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika