Příspěvky uživatele - 162.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černé listy, 9.3.2022
A je možnost že se ještě vzpamatuje nebo už je na odpis?
Škodci jablon, 23.6.2019
Na tom se asi neshodneme. Zápach na révě mi přijde jako úplná prkotina (víno je věc naprosto zbytná) oproti zbytečnému používání chemie. Už teď hrozí kolaps ekosystému, díky chemii vymírá hmyz, ptáci a ryby, takže můj úhel pohledu je zcela jasný -... celý příspěvek >
Škodci jablon, 23.6.2019
Nerozumím. Fakt je ten, že slunéčka východní jsou extrémně žravá. Moje stromy obalené mšicemi vyčistily za několik dní, po stromech se pohybovaly/pohybují stovky (možná i tisíce) larev. Ano, vytlačují slunéčko sedmitečné - a je to skutečně tak... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 23.6.2019
"odolnosť proti mrazom" Dovolil bych si důrazně nesouhlasit. Mám u baráku vedle sebe Lealu a Pinkcot, a zatímco Leala si vede po projití jarními mrazíky dobře, rašícím listům se nic nestalo a o plody přišla až při druhém slabém mrazíku, tak... celý příspěvek >
Škodci jablon, 23.6.2019
To jste pochopil ale úplně špatně! Všechna slunéčka (sedmitečné i východní) jsou velmi užitečná, jejich larvy jsou dravé a očistí všechny vaše rostliny od mšic. Listím se rozhodně neživí. Proč jste se rozhodl je likvidovat?
Oranžová potvora na švestce, 22.6.2019
Kolik z vás sem ještě dá dotaz na slunéčka na švestce? To není den, aby tu tento dotaz nebyl...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika