Příspěvky uživatele - 225.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Děkuji všem za rady. Zkusímtedy vyměnit vodu a bez chemie. Určitě Vás budu o výsledku informovat. Ještě jednou díky a hezký večer
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Krmím je jednou za 4 dny. Je možné že to je z leknínů a z chemie. Myslíte tedy, že mám jezírko vypustit a dát novou vodu a nedávat žádné bakterie? Je zajímavé, že dnes jsem jezírko pozoroval a zbylé ryby jsou doslova apatické a už ani neplavou. Máte... celý příspěvek >
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Tak jsme se vrátili z nákupu a další rybka na dně :-(
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Měl jsem tam 8 ryb, postupně uhynuly tak jsem dokupoval. TaĎ mám 4. Folie je černá, izolatéři z ní teď dělali větší nádrž na vodu (nevím pro jaképoužití).Krmímgranulemi od firmy vodnář pro karasi a menší rybky
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Rostliny mám dvě. Je pravdou, že se schovávají i pod leknínem. Na druhou stranu jezírko je za pergolou, kdetolik nesvítí. Vzduchování nemám
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 22.6.2019
Dobrý den poprosil bych o radu a pomoc. Mám asi jeden měsíc jezírko z folie, ale neustále mi v jezírku ryby hynou. Jezírko je asi 1,5 m3 velké, hluboké cca 60-70cm. Je vyfoliované a používám tlakový filtr. PH je v normálu - několikrát jsem měřil. Do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika