Příspěvky uživatele - 215.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinná réva - Tereza, 20.6.2019
Zdravím pane "host - xxx.xxx.138.47", tak abych byl upřimný, musel jsem si najít co je "Mopra" :-). Já moc radit ohledně révy nemůžu, neb jsem sám učeň, ale jeden Moravák co ke mně chodil před desítkami let mi často říkával "Kájo, nebuď tak... celý příspěvek >
Vinná réva - Tereza, 19.6.2019
Tak lokalitu můžu napsat hned :-) Zruč nad Sázavou, zkrátka bramborářský kraj, ale okrajové odrůdy myslím jdou i tady, zatim jsem měl obě Chrupky, jak červenou, tak bílou a natažené před kamennou zdí jdou bez problémů.  Ještě jednu révu co máme... celý příspěvek >
Vinná réva - Tereza, 19.6.2019
Před dvěma roky jsem pořídil révu "Teréz" a "Tereza", také jsem se zde pídil po odlišnostech ale nedozvěděl jsem se nic, ani články mi nic nedaly protože někdo píše, že Tereza je latinsky Teréz, tedy jedno jest... Tereza má zrát v druhé polovině... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika