Příspěvky uživatele - 48.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Apribang, 17.6.2019 Obsahuje fotku
Pán Mimmo Milan na vás rád spomína za tie vruble čo ste mu priniesol, ale on sátale nie je doma preto mi dovolil ako susedovi posielať jeho zaujímavé odrody čo pofotim na rôzne fóra.
Apribang, 17.6.2019 Obsahuje fotku
Posledná fotka.
Apribang, 17.6.2019 Obsahuje fotku
Na Cote zostali len 2 plody.
Apribang, 17.6.2019 Obsahuje fotku
Súčasne s marhulkov Tsunami dozreli Milanovi aj novinky marhúľ Apribang a COT N1.
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 19.5.2019
Toptaste je samoopelivá, dokonca vysadená na jeseň už má plody, bez postrekov nebudeš mať nič.
Veľmi veľké čerešne, 18.5.2019 Obsahuje fotku
Druhá foto.
Veľmi veľké čerešne, 18.5.2019 Obsahuje fotku
Teraz som pozeral na Facebooku video z Japonska tam v skleníku majú čerešne viac druhov ale toto je obor, podarilo sa mi spraviť foto.
Jablone Andera,Artiga,Reluga,Lady Silvia, 18.5.2019 Obsahuje fotku
Druhá foto.
Jablone Andera,Artiga,Reluga,Lady Silvia, 18.5.2019 Obsahuje fotku
V časopise Sady a vinice boli predstavené odrody jabloní z Holovous.
Goldgau, Gäugold, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Posledná fotka.
Goldgau, Gäugold, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Ďalšie.
Goldgau, Gäugold, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Ďalšie foto.
Goldgau, Gäugold, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Dr.Hartmann predstavil ďalšie 2 nové odrody sliviek, zatiaľ sa veľmi ťažko získavajú o týchto odrodách informácie.
Aký menší ale kvalitný záhradný traktor?, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Po dlhotrvajúcich dažďoch treba kosiť záhradu s krovinorezom to bola mačka.Potom som kúpil kosačku traktorík Husqvarna, ktorú mám 5 rokov a teraz kosenie trávy je pasia.
Medalys, 19.4.2019 Obsahuje fotku
Foto som zabudol dať.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika