Příspěvky uživatele - 58.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 2.5.2020
Tak problem je vyřešený. Ještě včera mě navštívil kamarád odborník na elektrotechniku a stačila mu chvilka přemýšlení o daném problému. Jelikož jak jsem psal startuji traktor přes kabely protože baterka mi nedržela kapacitu. Ještě než kamarád přijel... celý příspěvek >
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky, 1.5.2020
Zdravim. I já mám problem na Aj 102. Traktor nastartuji poctivě nechám zahřát. Bez sečení mohu jezdit sem tam. Jakmile zapnu sečení elektromagnetická spojka sepne. V tom nemam problem. Problém je v tom že při režimu seceni asi přibližně do 30sekund... celý příspěvek >
Změna barvy folie v bazénu, 17.6.2019
Zdravím, stejný problém. Jsou to tři dny, kdy proběhla instalece a napuštění bazénu vodou. Nyní, tak kde je voda, folie změna barvy z modré na zelenou. Chemie používána pouze od dodavatele bazénu. Reklamci prý vyřídí výměnou fólie, tak jsem... celý příspěvek >
Neznámá květina, 18.9.2016
Děkuji ANO, je to ona.
Neznámá květina, 17.9.2016 Obsahuje fotku
Prosím kdo by uměl určit tuto květinu. Dostala jsem ji darem, má hrubé listy a vůni po citronu.
Medvědí česnek, 17.6.2015
Ráda bych se zeptala jestli žlutě kvetoucí česnek je také medvědí česnek a může se konzumovat jako bíle kvetoucí.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika