Příspěvky uživatele - 29.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Z ceho udelat visnovku, 20.6.2019
Dobry den, dekuji za recepty, vyzkousim nekolik variant a uvidim. Jeste se chci zeptat, zda nevite kde pali reznou s vyssim obsahem alkoholu. Vsude nachazim tak 35%. Diky. Diky Tomas
Angrešt zakrnělé konce, 19.6.2019 Obsahuje fotku
doplnuji foto
Angrešt zakrnělé konce, 19.6.2019
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu ohledně choroby angreštu Vysazeno najaře, po prvním zastřihnutí. Mám podezření na antraknózu, ale nikdy jsem ve skutečnosti tuto chorobu neviděl. konce větví jsou úplně zakrnělé a občas tmavé tečky Uplně stejně... celý příspěvek >
Z ceho udelat visnovku, 16.6.2019
Dobry den, muj dotaz se nevtahuje uplne k paleni, ale zadne jine vlakno tykajici se alkoholu jsem zde nenasel. Chtel bych letos zkusit udelat visnovku. Mate nejaky osvedceny recept? Na Internetu je jich spousta, ale preci jen zde jsou lide... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika