Příspěvky uživatele - 171.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Begonie, 27.4.2010 Obsahuje fotku
Begonie pěstují už léta, vždy je nechávám v květináči v zemině, a krásně přezimují na studeném schodišti.Na jaře hlízy přesadím, a kvetou jak šílené, až do prvních mrazíku.
Hořcový stromek, 8.6.2008
Mám hořcový stromek od loňského května, a přiznávám, že jsem nikdy neměla rostlinu, která by tak rychlé rostla.Dostala jsem ho poštou, takove nedochůdče, že myslela jsem, že nic z něj nebude... Byl to spíš keřík tak 12 cm veliký, a jelikož jsem... celý příspěvek >
kiwi kolomikta, 1.5.2007
Dostala jsem kiwi kolomiktu,ovšem osamocenou :) tzn.bez partnera...myslím si,že je to samice(samec má listy do růžová panašované-aspoň co jsem našla na netu).Vloni mi bohatě kvetla,ale bez úrody...Letos to vypadá taký dobře,ale na některých listech... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 1.5.2007
Může to být katalapa. Beata.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika