Příspěvky uživatele - 63.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva 2019?, 17.8.2019
Dobrá poznámka. Letos se mi na několika keřích projevil nedostatek hořčíku, proto jsem použil hnojivo na list a zdá se, že je to lepší, nebo se to aspoň nezhoršuje. Plánuju s tím pokračovat i nadále.
Co vaše réva 2019?, 17.8.2019
Ahoj, někdy bysme se mohli navštívit a pokecat a vyměnit zkušenosti. Já teprve začínám, roky mám na zahradě Nero a Krystal do začátku, ale roky mi to ožíraly srnky, tak z toho nic nebylo. To, co jinému vyroste za rok až dva, já pěstoval 6 let. Až... celý příspěvek >
Vinná réva nerodí. Loni ještě bylo pár hroznů, 14.6.2019
Pokud letos nezarodila ale ještě minulý rok rodila, něco se letos změnilo. Možná mrazíky, možná špatně ostříhaná, možná nedostatek živin, možná si jenom letos potřebovala odpočinout. Pokud je réva stará přes 30 let a jeden rok nezarodila, není důvod... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika