Příspěvky uživatele - 169.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Posekaný rybíz + angrešt, 16.7.2019
Co je hustý, není tlustý - hezky napsáno. Pán měl ale hlavně obavy, aby mu posekané keře nezhynuly. Taky jsem se o ně bála a mám radost, že obrazily.Nyní už je nechám a na jaře prostříhám, aby měly jen potřebné množství výhonů. Slabé a zahušťující... celý příspěvek >
Posekaný rybíz + angrešt, 12.7.2019
Mně přítel omylem posekal dva rybízy, vysazené letos na jaře, vysoké cca 50 cm. Jeden až skoro u země. Také jsem jen zastřihla rozdrcené konce zbylých větviček a už jsou krásně obrostlé a mnohem hustší, než ty co posekané nebyly. Rybíz je nezmar a... celý příspěvek >
Ostružina Navaho neroste, 9.7.2019
Děkuji za fotky..Zahradničím teprve druhým rokem a každé srovnání, rada jsou pro mne důležité. Mám pidi zahrádku a musím pečlivě zvažovat co kam vysadit a vybírat i vhodné odrůdy. Pokud se se s mojí ostružinou zadaří, mám se nač těšit.   ... celý příspěvek >
Ostružina Navaho neroste, 8.7.2019
Tak sazenička trošinku povyrostla a listy ztmavly. Vypadá to, že se ujala a začíná se jí dařit. Stále je to drobek, ale je patrná změna k lepšímu. Snad se tedy dočkám i nových šlahounů. Na zimu ji zakryju, aby dobře přežila. Moc pěkná... celý příspěvek >
Ostružina Navaho neroste, 14.6.2019
Děkuji vám všem za vaše reakce. Nechám tedy sazenici na jejím místě a uvidím, zda se vzpamatuje a co z ní bude. Navaho jsem chtěla právě proto, že neodnožuje. Pokud půjde o záměnu, bude muset pryč. Asi je opravdu nejlepší vybírat si rostliny osobně.... celý příspěvek >
Ostružina Navaho neroste, 11.6.2019
Není tu nikdo, kdo má s touto ostružinou zkušenost? Jediné, co jsem vyčetla, že není bujně rostoucí, je vhodná do menších zahrad. Ale ta moje prostě stojí a čučí..živá, neživá, zombie...
Ostružina Navaho neroste, 10.6.2019
Před měsícem jsem si na zahrádku vysadila ostružiník Navaho (maličká rostlinka) a pár keřů angreštu. Angrešty krásně obrůstají a ostružiník se nehýbe.Zeminu jsem do jámy namíchala původní s kompostem.Zalévám.Tak nevím, zakořeňuje, nebo co dělá? Má... celý příspěvek >
Housenky na tresni i jabloni... co je to?, 12.3.2019
Předivka ovocná.
Výměna růže, 5.3.2019
Tak jsem se dozvěděla, že je to růže zplanělá.Z té, co na ni byla naroubovaná či naočkovaná už tam není ani náznak.Roste mi tam něco, co je dobré na podnože, ale parádu to neudělá. Jen doufám, že to nebude mít kořeny až do Austrálie.Nu což, ten kout... celý příspěvek >
Rybíz - jarní výsadba, 3.3.2019
Bezva nápad. Zkusím. Děkuji.
Rybíz - jarní výsadba, 3.3.2019
Děkuji za reakci.Ano. Taky se mi to nelíbilo, nakonec jsem nad tím mávla rukou, protože co se týče rybízů, chutnají mi jakékoli, sladké i kyselé. Ale třeba angrešt "no name" bych nekoupila. Byl tam také.. Keříky už si hoví v zemi..:-)
Rybíz - jarní výsadba, 28.2.2019
Moc děkuji! Půda je rozmrzlá a přemokřená nebude.Zelené jsou jen špičky pupenů.Zítra se jde sázet.
Rybíz - jarní výsadba, 28.2.2019
Dobrý den, prosím o radu. Koupila jsem dnes v Tescu červený a černý rybíz. Je prostokořenný z Polska, odrůda není uvedena. Sazenice jsou zastřižené dost hluboko, větvičky mají cca 10 cm a mají už zelené pupeny. Kořenový bal je zabalený do černé... celý příspěvek >
Výměna růže, 28.2.2019
Zdravím.Potřebovala bych poradit. Koupila jsem malou zahrádku a chci tam leccos předělat.Jednou z věcí je pnoucí růže, která se pne po oblouku, který potřebuje vyměnit i s růží.Růže je to něco na způsob šípkové, je mohutná, vystřeluje silné, dlouhé,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika