Příspěvky uživatele - 190.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019/2, 21.6.2019
Pan Mimmo, asi to Rugby na budúci rok zaradím do pestovania, páči sa mi a hlavne je skoré. Mojim predchádzajúcim príspevkom som reagovala na slovenský príspevok s 2 obrázkami porovnania rajčín vonku a v skleníku, kde nebol moc veľký rozdiel, to u mňa... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 21.6.2019 Obsahuje fotku
U mňa je to riadny rozdiel. Asi máj u vás nebol tak chladný ako u nás na Myjave, takže vonku bolo všetko zbrzdené a tak skoro úroda nebude. V skleníku mám naopak divočinu, zasadajú už až pod strechou, niektoré musím zredukovať výšku, alebo ťahať... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 20.6.2019
Pán Mimmo, ako chutí ten skorý Bulharský hybrid Rugby F1?    Eva T.
Psí exkrementy do kompostu, 19.6.2019 Obsahuje fotku
To o tých latrínach bola všetko len citácia Barnabášovho článku, nie moja myšlienka, keďže sa tu riešia exkrementy v komposte. Mimochodom ja dávam psačie hovienka našich 2 vyžiel tiež do kompostu. Kedysi som to nerobila, ale prekonala som... celý příspěvek >
Psí exkrementy do kompostu, 18.6.2019
A čo takto Hundertwasserov Manifest svatého lejna a jeho projekty na humusové toalety? Homo- humus -humanitas? Teraz na jar som zachytila v správach ako študenti zo Skalice vyhrali s projektom použiť ľudské vlasy a chlpy ako hnojivo pre rastliny v... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 18.6.2019
Katka, je to temer jedno,  ak máš po ruke substrát na množenie, možno po otrhaní spodných listov zálistok dať rovno do substrátu tak ako spomínal Mimo, ak nemáš čas zalievať a kontrolovať vlhkosť, daj do vody a zasaď až s korienkami.  V... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 17.6.2019 Obsahuje fotku
Každopádne tento rok bude vonkajšia úroda najmä biftekov minimálne o jeden a pol mesiaca oneskorená oproti vlaňajšku.  A to za predpokladu, že nás počasie ešte nepotrápi svojimi extrémnymi výkyvmi. Ešteže sa mi daria rajčiny zo skorých výsevov v... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 14.6.2019
Mne slabé vôbec nepripadajú, vyzerajú zdravo a sú už pomerne veľké a pevné rastliny, ešte mi to doteraz v takej miere nerobilo.                                ... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 13.6.2019 Obsahuje fotku
Viac než mesiac po vysadení prvých rajčín von na záhony (psledné som vysádzala ešte minulý týždeň), nepriaznivom pre rajčiny, studenom máji a zatiaľ dosť horúcom júni konštatujem toto: Rastliny napriek tomu vyzerajú zdravo, okrem popálenia 2 rastlín... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 13.6.2019 Obsahuje fotku
Čas rýchlenia rajčín by mal pomaly končiť. Vlani mi o takomto čase dozrievali vonku na záhone bežne okrem skorých cherry a Štartiek aj skoršie bifteky. Tento rok to tak nevyzerá, Tak sa musím spoliehať na zčínajúcu úrodu z februárových výsevov pre... celý příspěvek >
Rajčata ve tvaru srdce, 13.6.2019 Obsahuje fotku
Jani, srdcové rajčinky milujem, La Donny vyzerajú nádherne, tento rok mám vysadených veľa druhov srdcí. Doteraz som obrala asi 1, 5 kg Pink Passion Dwarf,1kg Orange russian 117- tiež z kvetináča (nejaké foto som dávala vo vlákne rýchlenie), pridávam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika