Příspěvky uživatele - 126.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sundavillea Red - pěstování, 25.8.2008
Já jsem si letos objednala od Starkla "red", bohužel mi však vykvetla světlounce růžově (bohužel proto, že už jednu růžovou mám, a to za poloviční cenu), jinak je nádherná. Zimovat budu v zimní zahradě, tak uvidíme... Nevíte ale někdo, kde... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 17.8.2008
Dobrý den, mě v jejich katalogu zaujala rostlina Schisandra za "pouhých" 666,-- Kč. Pro všechny, kdo jsou na tom stejně upozorňuji, že Starkl ji má v katalogu za 98,-- Kč!!! Hezký den
Ozdobné i jedlé, 13.8.2008
Dobrý den, ráda bych si na zahradu vysadila na zahradu nějaký listnáč, který by byl ozdobný listem n. květem a zároveň měl i jedlé plody. Výška však nesmí přesáhnout 2,5 m musí být vhodný do vyšších poloh (podhůří Krkonoš 500mnm). Přemýšlela jsem o... celý příspěvek >
Slimáci - super výkrm kachen, 8.6.2008
Osobně se přikláním k ekologickým metodám, i když si taky nechci nechat zaneřádit zahradu trusem. Takže mám kachny ve voliéře a sbírám a sbírám, vždycky se na to vrhnou, jako kdyby týden nežraly. Vloni jsme navíc založili jezírko a minulý týden večer... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika