Příspěvky uživatele - 245.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 343r nestartuje, 12.6.2019
Ještě jsem zapoměl svíčka a vzduchový filtr taky nový.
Husqvarna 343r nestartuje, 12.6.2019
Dobrý den, ahoj, Prosím o radu. Mám Husqvarnu 343R a když je studená, nebo vlažná tak špatně startuje (dost se zapotím než chytne). Když se mi ji podaří nastartovat tak běží hezky, nechcípe, nekouří, jde za plynem. Krátce po vypnutí chytne na... celý příspěvek >
Banán severu, 2.5.2018
DOBRÝ DEN. Již pár let pěstuji banán severu, vloni měl pár květů a taky jsem sklidila několik plodů, letos je stromek obsypaný krásnými tměvě vínovími květy, tvaru zvonečku, jsem zvědavá jestli bude taky tak hojná úroda Věra P.
Zasychani sazenic rajcat, 16.4.2017
A presadila jste ta rajcata nebo se zmotala? Pak uz problem nebyl? Ja je ustipala, co bylo spatne jsem vyhodila.
Zasychani sazenic rajcat, 15.4.2017
Ja olamala ty spatne vrcholy, skoro u zeme a zkusila zasit dnes nove, uvidim, co bude, kazdopadne jsem z toho nestastna, mela jsem 10 druhu rajcat, celkem 76 sazenicek, piplacka a nakonec to prijde v nivec
Zasychani sazenic rajcat, 15.4.2017
Jak se prosim delaji ty rizkovance? Dekuji
Zasychani sazenic rajcat, 14.4.2017
Myslim, ze jsem ho koupila v kauflandu, rajcata pak byla pekna?
Zasychani sazenic rajcat, 14.4.2017
To si bohuzel nepamatuji, ale papriky mi jdou krasne, cast substratu jsem pouzila prave na rajcata a zbytek na papriky... Nerozumim tomu, mam 76 sazenic rajcat a z 90% jsou spatne
Zasychani sazenic rajcat, 14.4.2017
Sazela jsem do zahradniho kupovaneho substratu, chtela bych se zeptat, jestli mam tu spicku zalomit, aby mi sel novy vyhon...
Zasychani sazenic rajcat, 14.4.2017
Dekuji, zkusim
Zasychani sazenic rajcat, 14.4.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, nevim si rady, mam rajcata ruzne druhy, jiz presazene do kelimku, ale zacaly mi usychat vrsky a jakoby zvetsovat objem stonku prave na spicce, listy jsou pokroucene... prikladam fotku, rajcata mam za oknem v obyvaku na jizni strane,... celý příspěvek >
Rozinkový strom - Muchovník olšolistý, 2.7.2016
rozinkový stromek
Jaký křovinořez do lesa, 18.5.2014
Taky napíšu svuj nazor, zkusenost ole mac 746 T, mame ho doma asi 10 let mozna vic, prakticky bez poruch mozna jsem menil dole misku, vykon super ale postupem casu to šlo vykonove dolu ale uz se mi do toho nechteli davat penize, sezu s ti rocne cca... celý příspěvek >
Dracaena massangeana, 15.6.2010
Já vás prosím muže se dracena pěstovat venku když ne tak mi prosím nabýdněte palmu která dobře roste i venku děkuji moc za odpověd Jana
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika