Příspěvky uživatele - 64.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žlutá růže, 5.12.2022
dobrý večer potřeboval bych poradit.Hledám nějakou sytě žlutou nebo zlatožlutou růží, plnokvětou, keřovou, vhodnou k řezu. Vonět nemusí ale měla by bít odolná a dlouho kvést. Nějaké jsem si už našel, jako třeba Candlelight, Fresia, Golden... celý příspěvek >
Hrasek a kvetak, 27.5.2020
Aha no máme teď na zahradě 2 holuby, nebo hrdličky, tak jestli to nejsou oni. A nějaký nápad jak uchránit aspoň ten hrášek?
Hrasek a kvetak, 26.5.2020 Obsahuje fotku
Ještě další obrazek
Hrasek a kvetak, 26.5.2020 Obsahuje fotku
Prosím nevíte, co mi sežralo květák a teď začíná i hrášek? Je to jak kdyby to někdo strihnul
Paphiopedilum delenatii a paphiopedilum maudiae, 21.6.2019
Moc vám děkuji za rady :)
Paphiopedilum delenatii a paphiopedilum maudiae, 12.6.2019
Moc vám děkuji za odpověď. Vím že to není moc ideální umístění ale je to jen dočasné navíc je mám v zadu a před nimi jsou další rostliny trochu stíní takže jim tam tolik toho slunce nesvítí, a větrám aby tam nebylo takový horko i když tam v bytě máme... celý příspěvek >
Paphiopedilum delenatii a paphiopedilum maudiae, 10.6.2019
Dobrý den chtěl bych se tady někoho zeptat kdo má zkušenosti s paphiopedily. Nedávno jsem si pořídil paphiopedilum maudiae, paphiopedilum delenatii, paphiopedilum delenatii var. Alba, paphiopedilum callosum x sukhakulii a paphiopedilum... celý příspěvek >
Rajčata choroby, 27.5.2019 Obsahuje fotku
Skvrnitost?
Rajčata choroby, 27.5.2019 Obsahuje fotku
Fotky se mi nevložily všechny, tak ještě prikladam
Rajčata choroby, 27.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, Prosím na prvních dvou fotkách je to plisen bramborova? Ma i zkroucene listy. A jaky nejšetrnější postřik? Třetí fotka je asi skvrnitost? Moc děkuji
Porod, 22.5.2019
Dobrý den, může samice rodit i odpoledne nebo rodí jen v noci? Děkuji.
Vybíráme skleník, 13.2.2019
a děkuji všem za dosavadní reakce...
Vybíráme skleník, 13.2.2019
právě, že je to náš úplně první skleník a navíc bych chtěl "obloukový" čili ne klasický a sklo upřímně opravdu nechci... nevím - prostě mi přijde nebezpečné..neforemné - prostě nechci :-) ale zase mám strach z těch "sranda" konzolí - jestli to není z... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 13.2.2019
Zdravím, asi tato otázka tady už zazněla mockrát, ale i po přečtení tun textu moc chytřejší nejsem...  - zjistil jsem, že by bylo ideální místo polykarbonát 6 namísto 4mm (ale ta cena navíc mě odrazuje...) - síla konstrukce by měla... celý příspěvek >
Źloutnoucí trávník, 31.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Vás o radu, co dělat s trávníkem (viz foto). trávník je založen v litopadu loňského roku. Trávník žloutne. Napadlo mě, zdali jej není potřeba vertikutovat. Nebo chybí živiny? Nebo vláha? Děkuji za radu. Jakub
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika